Ціна
м. Київ
    (грн/кг)

м. Васильків

смт. Калинівка (грн/кг)

Прийом чорного металолому: Від 10т. Ціна договірна Ціна договірна
Від 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прийом кольорового металолому: - Мідь Ціна договірна Ціна договірна
- Алюміній Ціна договірна Ціна договірна
- Латунь Ціна договірна Ціна договірна
Стружка 1,5 0,5

Прийом металобрухту - Київ

Металеві вироби зустрічаються всюди. Вони характеризуються тривалим терміном використання, високими механічними характеристиками. Багато вчених намагаються донести до людей, що постійна видобуток металу виснажує ресурси земних надр і їх вистачить не більше ніж на одне століття. Тому вкрай важливо скоротити видобуток, перейшовши на вторинне використання металопрокатний продукції. Простіше кажучи займатися не накопиченням металу, а його здачею для подальшої переробки. Здати металобрухт можуть як приватні особи, так і заводи, підприємства. Компанія Metallic здійснює прийом брухту, а також різання і демонтаж конструкцій. Ціна металобрухту в Києві є найбільш вигідною, в порівнянні з іншими компаніями.

Здати металобрухт в Києві

Завдяки переробці металів не так сильно забруднюється навколишнє середовище, а також скорочується кількість звалищ, накопичення брухту. Немає необхідності витрачати земні ресурси на отримання продукції, зокрема, воду, енергію, а також немає шкідливих викидів в атмосферу. При цьому промисловість отримує сировину для своєї роботи і виготовлення нових виробів і конструкцій. Крім того, здаючи металобрухт людина не просто очищає простір від сміття, але також отримує дохід. Адже за кожен кілограм брухту пункти прийому виплачують привабливе винагороду. Вартість металобрухту може відрізнятися в різних компаніях, але вона завжди прийнятна. Багато в чому сума винагороди залежить від обсягів брухту, типу металу, а також його якості та рівня забрудненості.

Вигідна ціна металобрухту від компанії Metallic

Ціна на металобрухт в Києві вважається досить високою і приваблює багатьох приватних осіб, підштовхуючи здавати непотрібні вироби. Багато відповідальні організації, підприємства і заводи також намагаються здати металобрухт, який вже не придатний до використання, щоб він не накопичувався. Тим самим вони захищають навколишнє середовище з користю для себе. Компанія Metallic із задоволенням допоможе у вирішенні питання з непотрібним брухтом, виконавши свою роботу максимально якісно і швидко.

Прийом металобрухту - Київ - Metallic

Пункти прийому металобрухту - Київ

Більшість людей розуміють, що зібравши потрібну кількість брухту, його завжди можна здати в відповідну компанію, що займається подальшою його переробкою. При цьому ціна на метал може змінюватися в залежності від якості і кількості. Щоб збільшити цю цифру, необхідно підготувати металеві відходи: видалити бруд, наклейки, пластикові та скляні елементи, а також розсортувати по виду і класу. У компанії ціна на металобрухт в Києві найбільш прийнятна і вигідна як для пересічної людини, так і для великого підприємства. Фірма надає також вивезення чорного і кольорового металобрухту в Києві, його різання, демонтаж, щоб забезпечити максимальну зручність кожного клієнта. Всі питання щодо роботи вирішуються в індивідуальному порядку.

Металобрухт - ціна, Київ

Наш пункт прийому металобрухту (чорного і кольорового брухту), Metallic пропонує вигідні умови для обох сторін. Що стосується ціни на металобрухт (Київ), то вона цілком конкурентна і вигідна для багатьох. На вартість впливають такі чинники:

  • процентний вміст заліза або колір металу;
  • габаритні розміри, здається брухту (шматки, порошок, стружка, окремі елементи);
  • наявність домішок, забруднення, іржі, пайки;
  • кількість, що здається брухту.

Співпраця з компанією Metallic має такі переваги:

  1. найбільш вигідна ціна металобрухту (Київ);
  2. індивідуальний підхід до кожного клієнта і відповідальне ставлення до своєї роботи;
  3. оперативний вивіз вторсировини;

Уточнити вартість чорного і кольорового брухту можна у менеджерів компанії за телефонами, які вказані на сайті, а також відправивши лист по електронній пошті. Наша компанія, також, здійснює прийом кольорових металів в Києві.