Пункт прийому металобрухту в смт. Калинівка

 
Ціна (грн/кг) смт. Калинівка
Прийом черного металобрухту: Від 10 т. Ціна договірна
Від 5 т. 3,2
До 5 т. 3,0

Вивіз металобрухту:

м. Киев: промислового металу - від 3 т.

м. Васильків (смт. Калинівка): промислового металу - від 1 т.

Пункт прийому металобрухту в смт. Калинівка, організований компанією «Metallic», щодня приймає вторсировину за найвигіднішими цінами. Здати брухт кольорового і чорного металу тут можна в будь-якому обсязі.

Сучасне життя диктує нам свої, досить жорсткі умови. Тому люди навчилися цінувати та берегти природні ресурси, а з негідних, що підлягають утилізації предметів, отримувати користь в ході їх вторинного перероблення. Наша компанія пропонує оформити вигідну угоду, здати відходи або залишки металу, отримати прибуток від цього на привабливих умовах. Ми пропонуємо незмінно високі ціни на прийом металобрухту і безліч інших пільг.

Прийом металобрухту в Калинівці

Приймання вторсировини проводиться різними партіями, починаючи від декількох кілограмів і аж до десятків тонн. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід, обговорюємо заздалегідь терміни, умови навантаження та вивезення брухту.Вся вторинна сировина в обов'язковому порядку підлягає експертизі, в ході якої визначається:

  • процентний вміст чистого металу в продукції;
  • основні технічні характеристики (загальна маса, тип сплаву, кількість сторонніх домішок і інше).

Результатом експертної оцінки стає офіційний висновок про придатність сировини, виводиться остаточна вартість за одиницю металобрухту (кг, т). Після цього:

  • придатна до подальшого перероблення продукція відправляється на сортування, звідти — на перетоплювання;
  • непридатні до вторинної обробки залишки демонтують, ріжуть і утилізують відповідно до вимог екологічних та санітарних норм.

Ми намагаємося запропонувати клієнтам максимально цікаві умови. Тому в перелік послуг нашої компанії входять не тільки транспортування, а й навантаження - розвантаження, а також якісна розбирання і безкоштовне консультування. Також, ми реалізуємо металопрокат в Києві і є послуга демонтажу металоконструкцій https://metallic.com.ua/ua/usluga-demontaj-metallokonstuktsiy-10

У чому полягає вигода?

Відкриваючи власний пункт з прийому різних видів металевого брухту в смт. Калинівка, компанія «Metallic» переслідувала одночасно кілька цілей:

  1. Збереження навколишньої екології, забезпечення її чистоти. На території нашої країни розташовано безліч рудних шахт. Активний видобуток корисних копалин призводить до забруднення атмосфери, що негативно відбивається на здоров'ї жителів. Перероблення вторсировини дозволить уникнути цього.
  2. Економічний фактор. Розцінки на залізну руду оптовими партіями виходять на порядок дорожче, ніж ціна брухту. Звідси — зниження кінцевої собівартості виплавленої продукції, збільшення споживчого попиту, освоєння нових ринків збуту.

Хочете дізнатися, яку саме суму можна отримати за іржавий автомобіль або інший лом, який займає цінне місце на вашій ділянці? Звертайтеся вже сьогодні в наш пункт прийому! У нас також є оренда самоскида!

 

Відповіді на всі додаткові питання щодо ціноутворення, співпраці та ін. ви зможете отримати телефоном. Контакти:

Телефон: (073)-071-86-17 E-mail: metal_ukr@ukr.net  

Адреса: Україна, Васильківський р-н, смт. Калинівка, вул. Залізнична, 164