Пункт прийому металобрухту в м. Васильків

Пункт прийому металобрухту в м. Васильків

Компанія Metallic відкрила своє відділення в місті Васильків Київської області. Шукаєте де є прийом металобрухту в Василькові? У нашому пункті прийому ви зможете здати металоконструкції з кольорового і чорного металу за найвигіднішими цінами. Приймаємо застарілі побутові предмети (ванни, броньовані двері), а також промислові верстати, металеві труби, стружку та акумулятори.

Чому варто здавати металобрухт?

Старі металоконструкції займають багато місця в коморах і на балконі. У більшості випадків ними ніхто не користується, й вони починають вкриватися іржею. Замість цього, можна здати вторсировину в наш пункт прийому, отримати фінансову винагороду та звільнити місце для більш важливих речей. Це ж стосується списаного виробничого обладнання та труб.

 Старі конструкції відправляють на перероблення, щоб виготовили нові побутові та промислові вироби. Чим більше вторсировини здають, тим менше забруднюється довкілля.

Переваги співпраці з Metallic

Наша фірма вже понад 10 років працює на ринку України. Ми маємо велику мережу пунктів прийому металу в Києві та Київській області, постійно розширюємо виробництво. Активно співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. Також, у нас є пункт прийому металобрухту в Білогородці.

Серед наших переваг:

  • приймаємо кольоровий та чорний метал за найвигіднішими цінами;
  • найвища ціна за кілограм брухту;
  • співробітники самостійно сортують і розбирають металоконструкції;
  • організуємо вивіз металобрухту.

Приймаємо застарілі побутові конструкції та неробоче обладнання. Наші співробітники зроблять професійний огляд вторсировини, оцінять його стан. Лом, покритий іржею, або з домішками, оцінюється дешевше. Зважування відбувається на точних відкаліброваних вагах. Після завершення процедури вам назвуть суму грошової винагороди. 

Наша компанія працює цілком легально. Всі наші клієнти отримують документи, що підтверджують законність угоди. Ми несемо відповідальність за нашу роботу, тому співпрацювати з нами не тільки фінансово вигідно, а й безпечно. Також, ми приймаємо металобрухт у Києві https://metallic.com.ua/ua/usluga-priem-chernogo-metalloloma-6

Дізнатися розцінки можна безпосередньо у пункті прийому вторсировини за адресою: Київська область, місто Васильків, вул. Чехова, 1. Або зв'яжіться з менеджерами за тел. +38 (073) 071-86-17.