Пункт прийому металобрухту в Києві

Металобрухт, ціна (грн/кг) Київ 
Прийом металобрухту в Києві: Від 10 т Ціна договірна
Від 5 т 6,3
До 5 т 5,7-6,2

 

Вивіз металобрухту:

Металобрухт, Київ: промислового металу - від 3 т.

Металобрухт в Василькове (смт. Калинівка): промислового металу - від 1 т.

Металобрухт – вигідне джерело прибутку, яке нерідко просто «відпочиває» десь у темному кутку сараю чи захаращує подвір’я підприємства.

Настав час позбутися цього «скарбу» та звернутися до пункту прийому металобрухту Metallic у Києві та місті Васильків, Київської області.

Прийом металолому в Києві

Працюємо у цьому сегменті ринку вже довгий час – понад 10 років, що надає нам певні переваги: набутий досвід, добре знання усіх різновидів металевого лому, здатність швидко розв'язати всі питання, пов’язані з прийомом металолому: сортування, розподіл, різання й демонтаж промислових будівель та інших споруд. Обсяг не має значення, впораємося завжди. 

За потреби вивозимо накопичені непотрібні металеві деталі та частини техніки малої та великогабаритної. Наші співробітники самі завантажать вторинну сировину, вам не доведеться відривати від роботи своїх працівників, або робити все самостійно. Залиште заявку. Все інше ми зробимо самі. 

Якісне обладнання дозволяє пришвидшити прийом металобрухту навіть дуже велику партію сировини. Використовуємо електронні ваги та автоматизовані системи, які дозволяють визначити клас та вид металевого брухту. Чітко дотримуємося встановлених вимог та правил техніки безпеки.

У перелік послуг компанії також включена консультація фахівця, який зробить оцінку необхідних робіт, проведе класифікацію металобрухту, уточнить всі нюанси утилізації.

Працюємо чесно, до кожного клієнта ставимося з повагою та входимо у його становище. Завжди пропонуємо обґрунтовану вартість.

Якщо вирішили прибрати зайві вироби з металу, зв’яжіться з нашими менеджерами (контактний телефон вказано у шапці сайту).

Прийом металобрухту в Києві за вігіднимі цінами - Metallic

Пункт прийому металу - Metallic

У пункті прийому металобрухту Metallic приймають такі види металевого лому:

 • верстати та заводську техніку (зверніть увагу на те, що ви повинні мати документ, який засвідчує списання лому);
 • чавунні ванни та батареї з чавуну;
 • предмети з нержавіючої сталі;
 • побутові та будівельні відходи (арматура, швелери, балки тощо);
 • запчастини від автотранспорту.

Працюємо з представниками домогосподарств, великих і малих підприємств, приватними особами. Не має потреби проводити відбір та розподіляти метал за категоріями. Усім цим займаються наші співробітники. У кожному окремому випадку забезпечуємо індивідуальний підхід і розуміння. 

Прийом металобрухту – ціна

Певно, що кожного хвилює, чи чесно з ним розрахуються. Можете ознайомитися з відгуками наших постійних клієнтів, щоб упевнитися, що розрахунок проводимо чесно та вчасно. 

Формується ціна з різних чинників. На кінцеву суму вливають:

 • необхідність очистити лом від бруду;
 • прибрати пластикові чи скляні деталі;
 • габарити: частина конструкції або ціла машина, обладнання;
 • фізичний стан та властивості лому;
 • об’єм; 
 • чи потрібно проводити додаткові роботи: різання чи розбирання на частини.

У наших пунктах прийому металу всі дії обговорюються з кожним клієнтом. Ви завжди знаєте, скільки отримаєте та чому ціна була знижена.

В який пункт прийому металобрухту варто звертатись?

Окрім того, що це додаткове джерело прибутку та немаленького, це ще й благородна справа. Купи металу, що лежать на відкритому просторі негативно впливають на навколишнє середовище, здоров’я людей та тварин.

Завдання прогресивної сучасної людини дбайливо ставитися до екології аби залишити нащадкам красиву й чисту планету та нашу країну. Адже кожен бажає, щоб його діти та онуки, а згодом і їх нащадки володіли чистими річками, озерами, могутніми лісами та всією красою, що оточує нас з вами. 

А ще рішення здати металевий лом дозволяє економити на виробництві. Вторинна сировина коштує в рази дешевше, ніж природна руда тож не потребує додаткових виробничих витрат. З переробленого металу виготовляють багато корисних речей для потреб різних галузей народного господарства у тому числі й електроніки. 

Чим вигідний пункт прийому металолому Металік?

Більше не має потреби вишукувати надійний пункт прийому металолому, де вам запропонують вигідні умови співпраці. Завітайте на наш сайт metallic.com.ua аби детальніше ознайомитися з умовами співпраці. Такоже, у нас є послуга вивозу металобрухту https://metallic.com.ua/ua/usluga-vyivoz-metalloloma-8

У Металік вас завжди зрозуміють та підтримують, допоможуть розв’язати будь-яке питання щодо утилізації непотрібних відходів.

 

Прийом чорного та кольорового металу: (099)-130-30-36  

З питань продажу та купівлі металу: (073)-071-86-17  

По всім питанням ви можете дзвонити нам: с 9.00 о 19.00

Адреса: Україна, г. Київ, б-р Вацлава Гавела, 16

E-mail: metal_ukr@ukr.net