Про компанію Metallic

Здача металобрухту – важливий процес для економіки та екології країни.

Компанія Metallic має величезний досвід у питаннях заготівлі та перероблення металів (сфера діяльності компанії поширюється на заготівлю та перероблення чорного та кольорового металопрокату). Нашими постійними партнерами, з якими ми активно співпрацюємо, є юридичні та фізичні особи. Ми налаштовані на плідну співпрацю з новими клієнтами, знаходження нових партнерів і налагодження взаємовигідних партнерських відносин. Ми готові запросити до співпраці заводи, фабрики, дрібні підприємства, менеджерів, які активно займаються закупівлею металопродукції.

Сдача металлолома

Вже понад 10 років ми активно працюємо для своїх клієнтів. Наша діяльність містить у собі такі напрямки:

 • закупівля та різання металів;
 • демонтажні роботи (демонтуємо промислові об'єкти та інші будівлі).

За час нашої діяльності ми напрацювали широку клієнтську базу. Серед наших партнерів є великі підприємства.

Після знесення та демонтажу об'єктів наші фахівці проводять диференціацію відходів. Потім ми приймаємо металевий лом і вивозимо залишки бетону. Якщо це необхідно, ми розріжемо металоконструкції на частини необхідного розміру.

До кожного виду продукції підходимо індивідуально, чітко дотримуємося правил поводження з матеріалами та виконуємо роботи згідно з встановленими вимогами.

Металовироби приймаємо в будь-якому обсязі. Це можуть бути як великі, так і маленькі партії.

Висококваліфіковані співробітники нашої компанії підходять до роботи зі знанням справи, володіють практичним досвідом і глибокими знаннями. Саме завдяки цим навичкам ми швидко та якісно готові укласти угоду з нашими партнерами.

Ми максимально намагаємося виконати завдання з демонтажу та перероблення металевого брухту.

Працюємо на високоякісному обладнанні, що дає можливість обробляти матеріали, не витрачаючи при цьому занадто багато часу і коштів незалежно від різновиду матеріалів.

Серед переваг нашої компанії:

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 2. Дуже вигідна цінова політика.

Чому варто займатися здачею брухту?

Сучасна економіка не змогла б існувати та розвиватися, якби не різні природні ресурси Але, на жаль, вони мають властивість вичерпуватися, а для відновлення їх запасів потрібно досить тривалий час. Зокрема, це стосується руди. Саме тому вторинна сировина набуває таку популярність та широту використання. Адже для того, щоб переробити металевий лом у Києві, не потрібна велика кількість вугілля, а відповідно, значно менше шкідливих речовин викидається в атмосферу. Цей фактор дуже важливий для навколишнього середовища.

Не менш важливим фактом є те, що вторинна сировина коштує на третину дешевше, ніж природна руда. Економія дійсно суттєва, адже виробництво не вимагає додаткових витрат на дорогі дослідження, пошук родовищ руди, її збагачення та інше. До того ж екологія значно покращується від збору металобрухту в Києві. 

Ломом вважаються відходи, які виробляють на підприємствах, що займаються чорною металургією. А ще вироби, які містять метал, і металеві предмети. Це може бути не тільки чистий металопрокат, а й, наприклад, сплави з різними домішками. Нерідко трапляються матеріали, які легко вибухають, випромінюють радіацію.

Що відбувається після здачі металобрухту?

Сбор металлолома Photo 3

Перероблення металопрокату являє собою досить тривалий процес, який охоплює певні етапи.

Починається він зі збору брухту. Така робота досить складна. Люди, які нею займаються, повинні мати спеціальну підготовку та допуск, адже часто трапляється, що металоконструкції, які планують утилізувати, необхідно знести. Без знань правил техніки безпеки, глибокої теорії та практики тут не обійтися.

Потім металобрухт доставляють на підприємство для перероблення. Там його ретельно перевіряють та сортують. Окремо сортують лом кольорових металів, чорних металів і матеріал, який містить домішки. Статистика останніх років свідчить, що частіше стали утилізувати старі автомобілі.

Від якості, розміру та сортів матеріалу залежить увесь переробний процес. Найпопулярнішим є використання шредерного способу. Саме він є найбільш ефективним. Після того як будуть пройдені всі етапи, отримаєте готову сировину для вторинного виробництва. 

Здача металобрухту сьогодні користується все більшою популярністю. Приймальні пункти можна знайти, практично, у кожному місті. До пунктів прийому лом надходить від приватних осіб та великих заводів й маленьких підприємств. 

Металобрухт, який можна здати у Києві, цінний тим, що його можна переробити вдруге та отримати нову високоякісну продукцію.

 У природному середовищі дуже мало металів у чистому вигляді. У більшості родовищ руди містяться оксиди. Тому в процесі перероблення сировину збагачують, видаляють з неї домішки та збільшують відсоток оксидів.

Для отримання матеріалу у чистому вигляді необхідне відновлення. Під час цього процесу з оксидів металу видаляють кисень. Зробити це можна при нагріванні руди до високої температури. Метал стає рідким і таким чином змінює свій агрегатний стан. Звідси виходить, що для того, щоб отримати готовий продукт з руди, необхідно витратити дуже багато часу та ресурсів. Процес є трудомістким і дорогим.

Не менш якісні вироби можна отримати із сировини вторинного перероблення, не витрачаючи при цьому ресурси для організації багатьох процесів. Для того, щоб забезпечити ці процеси, спеціальні економічні знання не потрібні, адже і так зрозуміло, що отриманий матеріал вторинного перероблення коштує набагато дешевше, і відповідно, це справа набагато вигідніша, ніж перероблення руди. Таке рішення вигідно для всіх підприємств, а відповідно, і для економіки країни.

Основна цінність можливості здачі металопрокату

Металлолом на утилизацию Photo 4

У чому ж ще перевага збору такої продукції? Це питання можна розглянути з екологічної точки зору. Погодьтеся, що мало кого порадують пейзажі, які прикрашають покриті іржею останки арматури, автомобілів і металевих конструкцій, походження та призначення яких невідомі. 

Сьогодні, залишки металу, який придатний до перероблення можна зустріти практично скрізь, де б ви не знаходилися. Це може бути лісова галявина, морська гавань, дитячий майданчик та інші місця, які нас оточують. Виявляється, для того, щоб ці матеріали утилізувати знадобиться не одне століття. Така ситуація на жаль по всьому світі. 

Тому закликаємо своєчасно здавати металобрухт у Києві. Його можна буде використовувати у виробництві техніки, будівельного обладнання, посуду та інших металевих виробів.

Збирати залишки металопродукції та своєчасно їх утилізувати потрібно, тим більше, що сьогодні за прийом платять досить пристойні суми. Оплата залежить безпосередньо від характеристик продукту, наскільки він чистий та однорідний. Ціни на кольорові та чорні метали значно відрізняються.

 Ця сировина настільки необхідна сьогодні, що організована навіть продаж металобрухту. Нею так само займаються спеціалізовані підприємства. Вони проведуть усі необхідні роботи із сортування, демонтажу, транспортування металопрокату. У перелік послуг компанії входить консультація фахівця, який оцінить необхідні роботи, проведе класифікацію металобрухту, уточнить всі нюанси утилізації.

Кожна людина, яка вирішила здати металобрухт у Києві, повинна пам'ятати, що робить внесок у захист навколишнього середовища.

 

Контактна інформація

Адреси пунктів прийому металобрухту:

 • м. Київ, б-р Вацлава Гавела, 16     

  (099) 130-30-36       

  (073) 071-86-17      

 • З усіх питань ви можете зателефонувати нам ​з 8.00 до 19.00

 

 • Васильківський р-н, смт. Калинівка, вул. Залізнична, 164

          (098) 899-74-70

 • Київська обл., г. Васильків, вул. Чехова, 1

          (073) 071-86-17

 • Київська обл, м. Білогородка, вул. Будівельна, 5

​      (098) 831-64-27

 • З усіх питань ви можете зателефонувати нам 

     с 8.00 до 18.00