Прийом вторсировини в Києві за високими цінами

Ціна (грн/кг) м. Київ

м. Васильків (смт. Калинівка)

  Прийом чорного металобрухту: Від 10 т. Ціна договірна Ціна договірна
Від 5 т. 6,3 3,2
До 5 т. 5,7 - 6,2 3,0
Прийом кольорового металобрухту: - Мідь Ціна договірна Ціна договірна
- Алюміній Ціна договірна Ціна договірна
- Латунь Ціна договірна Ціна договірна
  Стружка 1,5 0,5

Вивіз металобрухту:

м. Київ: промислового металу - від 3 т.

м. Васильків (смт. Калинівка): промислового металу - від 1 т.


Хоча пропозицій на ринку достатньо, відшукати надійний пункт прийому вторсировини з широким спектром послуг і чесними цінами не так вже й легко.

Компанія Metallic здійснює прийом металевого брухту у місті Києві та Київській області вже понад 10 років. Використовуємо у роботі сучасні технології, які виключають людський фактор у визначенні ціни та ваги металевого брухту. 

Якщо у вас накопичилося багато непотрібної сировини, то значно вигідніше її відправити на переробку. З нашою допомогою цей процес значно полегшується, оскільки беремо на себе усі пов’язані з транспортуванням та утилізацією роботи. 

Тож, якщо металобрухт ускладнює вам життя, скористайтеся нашими пропозиціями та й заробіть гроші, які ніколи не бувають зайвими, та подбайте про чистоту середовища, що вас оточує. Адже відомо, що гори непотрібного металу мають згубну дію на екологію.

З ким співпрацюємо 

Компанія «Металік» займається прийомом вторсировини від фізичних та юридичних осіб. До нас можуть звертатися представники великих та маленьких підприємств. До кожного клієнта підходимо з урахуванням особливостей випадку й завжди знаходимо оптимальне рішення, яке дозволяє виконати роботи за короткий термін.

Заявки на прийом вторинної сировини розглядаються у день надходження. Наші фахівці:

  • розрахують, як здійснити демонтаж (у разі потреби);
  • визначать, яка спецтехніка для цього знадобиться; 
  • підготують й вчасно відправлять необхідні транспортні засоби для вивезення вторинної сировини. У Києві вивозимо промисловий непотріб вагою від трьох тонн. В області (пункт прийому у місті Васильків) – від однієї тони;
  • надішлють кваліфікованих робітників для виконання робіт з навантаження та розвантаження;
  • підготують необхідні документи щодо прийому вторсировини у Києві.

 Оцінку металобрухту визначаємо за сучасними методиками. Усі роботи проводимо з гарантією якості та на легальних засадах.

Пункт прийому вторсировини в Києві та області - компанія Металік

Яку сировину приймаємо

У пунктах прийому підприємства Metallic приймають кольорові та чорні метали, закуповують папір, пластикові пляшки та ж/б банки. А також займаємося різанням металевих конструкцій, демонтажем промислових споруд та інших будівель, здійснюємо роботи з вантажоперевезення. 

Зверніть увагу, що після знесення та демонтажу об'єктів, наші фахівці здійснюють послуги з диференціації відходів. Потім приймаємо металевий лом та вивозимо залишки бетону. У разі потреби розріжемо металоконструкції на частини необхідного розміру.

Визначаємо обґрунтовані ціни на прийом вторсировини, чим завоювали довіру замовників, які згодом стали нашими постійними клієнтами.

Чітко дотримуємося правил поводження з матеріалами та виконуємо роботи згідно з встановленими нормами.

Металовироби ми приймаємо в будь-якому обсязі. Це можуть бути як великі, так і маленькі партії. 

Роботи виконуються з використанням високоякісного обладнання, тому обробка металів не потребує занадто багато часу та коштів незалежно від виду сировини. 

Ціни на вторинну сировину

У пунктах фірми «Металік» можна сдати верстати (якщо вони списані й це підтверджує офіційний документ), ванни та батареї з чавуну, вироби з нержавійки, арматуру, балки, запчастини від транспортних засобів тощо. Вартість визначається з урахуванням різних факторів, наприклад:

  • потрібно очистити від бруду;
  • є залишки скла або пластику;
  • об’єм;
  • який фізичний стан вторсировини;
  • чи є необхідність розібрати на частини або порізати.

Під час прийому вторсировини ціни також залежать від розмірів матеріалу, який здається: ціле обладнання чи частина конструкції. 

Одна з головних переваг роботи з прийомними пунктами «Металік» полягає у тому, що клієнт завжди знає, скільки отримує, чому довелося зменшити суму: усі дії обговорюємо з замовником. 

Також слід враховувати попит на той чи інший вид вторинної сировини. Однак усі експерти підтримують думку, що найближчим часом потреба у металевому брухті буде мати тенденцію до росту, тож має сенс здавати непотріб, щоб пристойно заробити. Тим паче, що ціни на прийом вторсировини у Києві, які пропонує Metallic, найкращі у регіоні.

Залишилися питання – дзвоніть або пишіть на електронну адресу. Усі необхідні дані знайдете у розділі «Контакти».

Відповіді на всі додаткові питання щодо ціноутворення, співпраці і т.д. ви зможете отримати по телефону. Телефонуйте:

(099)-130-30-36