Демонтаж металоконструкцій

Вивіз металобрухту:

м. Київ: промислового металу — від 3 т.

м. Василькове (смт. Калинівка): промислового металу — від 1 т.


Компанія «Metallic» здійснює демонтаж металоконструкцій у Києві та області. Послуга здійснюється за такими напрямками:

Для здійснення усіх робіт використовується спеціальне обладнання. З його допомогою демонтаж виконується швидко та якісно. Надійна автотехнічна база дозволяє здійснювати розбір і транспортування металовиробів будь-якого рівня складності.

Як відбувається розбір металоконструкцій?

Демонтаж металлоконструкций в Киеве | Metallic

На сьогодні, демонтаж конструкцій з металу є вкрай популярною послугою, адже подібні об'єкти широко використовуються у будівництві. Рано чи пізно будь-яка будівля стає непридатною, тоді й виникає необхідність її розібрати. Це досить складна процедура, яку повинні виконувати тільки фахівці. Залучення до проєкту недосвідчених людей може призвести до таких наслідків:

  • травматизм серед робітників;
  • зривання термінів;
  • пошкодження власності та техніки.

Перший етап — оцінка обсягу робіт. Він грає важливу роль, адже неправильно встановлений спектр робіт може призвести до невиправданих очікувань і невиконаних зобов'язань. Наші фахівці здійснюють оцінку кількості поставлених завдань, передбачуваних витрат і очікуваних доходів. Професійна оцінка заснована на величезному досвіді та позитивних результатах роботи з іншими підприємствами. На даному етапі виконується попереднє планування робіт, складається кошторис і визначається кінцева ціна демонтажу.

Розцінки на послуги варіюються, виходячи з загального обсягу і складності завдання. Розбір металоконструкцій виконується за допомогою спеціального обладнання. Демонтаж здійснюється механізованим способом на будь-якій висоті. На землі проводять різання металевих конструкцій. Для вивезення можна орендувати самоскид.

Розібрати конструкцію можна двома способами:

  1. Підрив або обвалення. Проводиться при необхідності миттєвого демонтажу об'єкта без збереження цілих частин.
  2. Поетапний демонтаж. Розбір відбувається поступово, тому вдається зберегти цілі деталі. Всі частини конструкції акуратно розбираються, а деякі елементи можуть бути використані повторно.

Спосіб розбирання залежить від призначення об'єкта, умов його подальшого використання та особливостей споруди. Інноваційні сучасні технології, професійні інструменти, висока кваліфікація співробітників — все це дозволяє якісно і з максимальною цілісністю демонтувати різні об'єкти.

Знесення будь-якої споруди являє собою потенційну небезпеку для самих робітників і довкільного населення. Щоб уникнути різних проблем, наші співробітники в радіусі робочого місця встановлюють захисну конструкцію. Кожна бригада робітників складається з висококваліфікованих монтажників, менеджерів з безпеки, різьбярів та інших фахівців. В процесі розбору використовуються такі інструменти: гідравлічні ножиці, різаки та болгарки. Ми самостійно складаємо план робіт, підбираємо, які потрібно розпиляти.

Чому варто звертатися до нас?

Наша компанія вже десять років успішно працює на будівельному ринку України. За цей час ми зарекомендували себе як надійних партнерів з великим досвідом виконання будівельних робіт. Наше підприємство спеціалізується на прийомі кольорового і чорного брухту. Крім цього ми надаємо повний спектр послуг з вивезення металобрухту, різання металу, розбору металевих споруд. Ми зацікавлені у довгостроковому співробітництві. Не встановлюємо обмеження щодо ваги прийнятого ресурсу.

У нашому арсеналі є сучасне професійне обладнання та техніка, яка забезпечує висококласне виконання монтажу. Від своїх конкурентів ми відрізняємося такими перевагами:

  • оперативність;
  • вивезення розібраних елементів з об'єкта;
  • висококласні фахівці;
  • розумні ціни.

У надійності та професіоналізмі компанії змогли переконатися сотні клієнтів. Працюємо тільки з сучасними та якісними інструментами, тому доставляти незручності зведені до мінімуму. Наші співробітники вирішують будь-які завдання в найкоротші терміни. Також, ми реалізуємо металопрокат бу.

Для замовлення наших послуг телефонуйте менеджерам за номерами, вказаними на офіційному сайті. Чекаємо ваших дзвінків!

Відповіді на всі додаткові питання щодо ціноутворення, співпраці й т.ін. ви зможете отримати телефоном:

(099)-130-30-36