Пункт прийому металобрухту в м. Білогородка

Шукаєте прийом металобрухту в Білогородці? У пункті прийому вторсировини компанії Mеtallic ви зможете здати чорний та кольоровий метал за найвищою ціною в місті. Ми співпрацюємо з юридичними та фізичними особами. Приймаємо як побутовий, так і промисловий брухт. 

Чому з нами вигідно співпрацювати? 

 Майже у кожного з нас в коморі або на балконі знайдуться побутові металоконструкції, які вийшли з ладу або застаріли, але їх шкода викинути. Їх раціонально здати в пункт прийому металобрухту, щоб вони остаточно не покрилися іржею. Наша фірма пропонує вигідні умови співпраці з фізичними особами: 

  •  найвигіднішу ціну за кіло брухту; 
  • співробітники самостійно виконають сортування та зважування; 
  • пункт працює без вихідних. 

Також ми ведемо активну співпрацю з промисловими об'єктами. Ви можете зателефонувати нам і домовитися про демонтаж металоконструкцій, які застаріли та становлять небезпеку. Наші співробітники виконають роботу якісно та професійно. Ми самостійно виконаємо очищення вторсировини від забруднень і дрібного сміття, зробимо зважування на еталонних вагах, а після назвемо суму винагороди. Всі угоди з нами повністю легальні. Ми надаємо нашим клієнтам повний пакет необхідних документів. Також, ми здійснюємо прийом металобрухту в Калинівці. 

Пункт прийому металобрухту Білогородці - Металік

Які види металобрухту ми приймаємо? 

 У нашому пункті ви зможете здати: 

  • чорний лом (чавун, сталь); 
  • кольоровий метал (мідь, латунь, алюміній); 
  • металеву стружку; 
  • акумулятори.

Наші співробітники оцінять стан конструкції відповідно до Держстандарту (наявність іржі, корозійного нальоту, домішок і таке інше), а після назвуть точну суму, яку ви отримаєте на руки. Сортування та очищення від сміття попередньо не потрібно. Тому радимо не затягувати та здати вторсировину вже сьогодні, поки вона остаточно не втратила товарний вигляд.

Також, ми здійснюємо прийом макулатури в Василькові https://metallic.com.ua/ua/usluga-punkt-priema-metalloloma-v-vasilkove-21

 Залишилися питання з приводу співпраці та актуальних розцінок? Телефонуйте прямо зараз! 

Відповіді на всі додаткові питання щодо ціноутворення, співпраці й таке інше ви можете отримати через телефон. 

Ціни прийому металобрухту в м. Білогородка уточнюйте за телефоном 

Телефон: (096) -225-40-85

E-mail : metal_ukr@ukr.net

Адреса: Україна, Київська область, м. Білогородка, вул. Будівельна, 5 

з 8.00 до 18.00 щодня (без вихідних)