Оренда ломовоза – перевезення металу в Києві

Оренда металовоза в Києві є досить популярний сервісний напрямок. Столична компанія Metallic надає цю послугу за найпривабливішими цінами. Оренда спецтехніки може знадобитися заводам і промисловим підприємствам для утилізації старих металоконструкцій. Фізичні особи також часто звертаються по допомогу, коли необхідно вивезти велику кількість металобрухту, а вантажного автомобіля немає. Наші співробітники працюють оперативно та професійно.

Фірма спеціалізується на прийомі металобрухту, демонтажі й різанні застарілих металевих конструкцій, балок, робочого обладнання, а також реалізує металопрокат. Замовники можуть додатково орендувати самоскид, щоб прибрати лом з території. Вартість послуг залежить від обсягу та складності роботи, тому обговорюється з кожним замовником індивідуально. Зв'яжіться з нашими співробітниками за вказаними контактними телефонами. Співпрацюємо з багатьма великими київськими виробничими об'єктами. Якщо вас цікавить оренда самоскида на тривалий термін, то ми готові налагодити довгострокове співробітництво на взаємовигідних умовах.

Металовоз в оренду – Київ і область

Послуги ломовозу дуже актуальні, тому що існує певний тип вантажоперевезень, з яким неможливо впоратися з допомогою звичайних вантажних машин – вивезення важких конструкцій з кольорового та чорного металу в пункт прийому металобрухту. Тому виникає необхідність орендувати самоскид. Цей транспорт оснащений спеціальною системою для збереження стійкості металобрухту під час його транспортування до пункту вторинного перероблення. Гідроманіпулятор повністю виключає участь людини при навантаженні. Устаткування, що керується бортовим комп'ютером з кабіни авто, виконає всю важку роботу швидко, а головне безпечно для оточення.

Оренда ломовоза – перевезення металу в Києві від компанії Metallic

Переваги оренди спецтехніки на об'єкт: 

  • Економія фінансів. Вам не потрібно купувати власний транспорт і витрачатися на його утримання; 
  • Повністю механізоване обладнання дозволить виконати найскладніші вантажопідіймальні роботи;
  • Безпека процедури;
  • Збереження вантажу при перевезенні на інший об'єкт.

Наша фірма має великий автопарк. Надаємо машини різної тоннажності. Це відмінне рішення для заводів, цехів і виробничих підприємств, які не мають власної вантажної техніки. Період оренди самоскида клієнт визначає самостійно. У разі великих перевезень для економії часу ми можемо надати відразу кілька одиниць авто. Розцінки оренди металовоза можна уточнити у співробітників компанії. У розпорядженні замовника справний, повністю обладнаний та готовий до експлуатації транспорт з повним баком.

Послуги металовоза від компанії Metallic

Фірма Metallic пропонує прокат спеціалізованих вантажівок під вивезення металобрухту. Ціна залежить від обсягу та кількості залученої техніки. Уточнити прайс можна через контактні телефони. Наші співробітники підберуть для вас оптимальне рішення.

Також надаємо послуги з демонтажу та різання брухту на майданчику клієнта, та його утилізації. Фізичні особи можуть здати вторсировину в пункт прийому. Вам не потрібно буде самостійно сортувати кольоровий та чорний метал. Винагорода залежить від загальної ваги. Приймаються партії різного об'єму – від одного кілограма до декількох тонн.

Ми пропонуємо прозорі та вигідні умови співпраці для промислових підприємств і приватних осіб. Такоже, у нас є пункт прийому металобрухту у смт Білогородка https://metallic.com.ua/ua/usluga-punkt-priema-metalloloma-v-belogorodke-22