Металопрокат б/в

Щодня у своїй діяльності й повсякденних справах ми стикаємося з виробами з металу. Вони необхідні під час спорудження будівель, прокладки комунікацій та в сантехнічних роботах. Іноді купувати нові вироби буває невигідно, тому виробництвам і цехах компанія Metallic пропонує купити металопрокат б/в відмінної якості в Києві недорого. Всі товари проходять попередній огляд професіоналами, усуваються наявні пошкодження, деталі набувають товарний вигляд. Докладний прайс уточнюйте у менеджерів фірми за вказаними на офіційному сайті телефонами. Також, у нас є оренда самоскида для транспортування виробів. 

Металопрокат у Києві

Київська компанія Metallic займається прийомом і переробленням чорного і кольорового металу. Співпрацюємо з приватними і юридичними особами. Надаємо послуги з демонтажу й різання металоконструкції на об'єктах замовника. Вартість послуг залежить від обсягу та складності роботи, тому обговорюється в індивідуальному порядку. Працюємо з дотриманням усіх заходів техніки безпеки, в процесі використовуються тільки сертифіковані інструменти. Ми здійснюємо прийом металобрухту будь-якого об’єму. Ціна кілограма уточнюється на місці.

Металопрокат — це спеціалізована продукція, виконана за допомогою вальцювання металу через робочий верстат. Готовий продукт має певні характеристики й габаритні розміри. Вальцювання буває трьох видів: холодне, тепле й гаряче. Готові вироби характеризуються високою міцністю і зносостійкістю. Якщо вам необхідні деталі з товстої сталі, тоді краще взяти продукцію гарячого виробництва. Їх найчастіше застосовують під час будівельних робіт для підтримки балок.

Металопрокат у Києві від Metallic

Підприємство пропонує клієнтам такі види товарів:

  • труби;
  • швелери;
  • сталеві листи;
  • балки;
  • арматуру.

За типом використаних матеріалів металопрокат ділиться на кілька типів. Вироби з латуні, олова або міді називаються кольоровими. Їх часто застосовують у машинобудуванні та для виробництва робочих верстатів й іншого обладнання. Вони порівняно легкі, їм просто надати потрібну форму. Сталь і чавун (чорний метал) використовується на підприємствах, де готовий продукт повинен мати високі показники міцності. Це може бути промисловість нафтової чи хімічної сфери.

Металопрокат має також різну форму і кількість шарів. Найбільш популярними є труби. В наявності товари з одношаровою та багатошаровою будовою. Є різні види перетину: квадратні, прямокутні, овальні й кільцеві. Кругла форма найбільш популярна внаслідок своєї пропускної спроможності. Тиск води, газу або інших хімічних елементів рівномірно розподіляється по всій поверхні, тому вона довговічна в експлуатації. Також є відмінності у вигляді швів. Вони двох видів — спіральні та прямі.

Металопрокат буває також листовим. Дуже популярним товаром вважаються будівельні листи. Вони застосовуються для створення різноманітних конструкцій, наприклад, куточків або швелерів. Ці готові елементи можна також подивитися на нашому складі. Сировина використовується у військовій і машинобудівній промисловості, а також для покриття дахів житлових будинків та комерційних будівель. До сортових типів відноситься арматура. Її часто застосовують під час будівництва та для армування конструкцій з бетону.

Металопрокат дуже специфічний вид продукції. Для кожного виду робіт і технічного процесу застосовуються певні елементи. Не існує універсальних, тому потрібно ретельно підбирати та дивитися маркування продукції. У цьому вам допоможуть фахівці нашого підприємства. Вони детально розкажуть про товар, підкажуть який краще вибрати й скільки знадобиться.

Продаж б/в металопрокату

Фірма Metallic займається продажем і прийомом металоконструкцій в Києві й області. Має десятирічний досвід демонтажних робіт та різанні технічного обладнання й опорних споруд, а також пропонуємо оренду металовозу https://metallic.com.ua/ua/usluga-arenda-metallovoza-kiev-i-oblast-18. Пропонуємо представникам бізнесу і приватним особам придбати б/у металеві деталі дешево. Це не тільки заощадить ваш бюджет, а й дозволить отримати високоякісний металопрокат: труби, балки, арматуру та багато іншого з представленого асортименту для вашого будівництва та виробництва. Розрахунок відбувається на місці й залежить від загальної маси конструкцій. Вас обслужать швидко та професійно, сортування виконують наші працівники.

Купуючи вживані деталі для їх вторинного використання, ви рятуєте навколишнє середовище від тотального забруднення!