Чорний металобрухт - ціна в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Якщо ви хочете здати чорний металобрухт - ціна в пункті прийому компанії Metallic вас обов'язково порадує. Ми приймаємо металобрухт за найвигіднішим для клієнта прайсу. Також пропонуємо додаткові послуги різання металоконструкцій і їх вивезення з об'єкта в пункт прийому та оцінки. Наші фахівці самостійно розсортують лом, оцінять його стан і реальну вартість. Вам потрібно лише зв'язатися з нами, щоб отримати консультацію і дізнатися актуальні розцінки на сьогодні.

Чорний металобрухт - ціна за кг

Ціна на чорний металобрухт залежить від багатьох факторів. В першу чергу на неї впливає економічна обстава і попит на світовому ринку. Залежно від змін котирувань, пункти прийому вам можуть пропонувати завжди різні розцінки в залежності від зростання або, навпаки, падіння ціни на світових біржах. Також варто враховувати і сезонний попит. Найактуальніші прайси ви можете дізнатися в нашій фірмі за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Чорний металобрухт - ціна в Києві - Metallic

Також ціна на чорний металобрухт в Україні залежить від таких особливостей і чинників:

  • Кількості домішок в металобрухті. Чим більше його чисельність, тим менше вартість брухту. Категорично не береться брухт, якщо чорний металобрухт має домішки кольорового металу, скла і каменю;
  • Розміру металобрухту. Природно, що великі партії оцінюються дорожче;
  • Регулярності поставок. Як правило, великі компанії прийому металоконструкцій зацікавлені в тому, щоб їм регулярно поставляли матеріали хорошої якості. Для постійних клієнтів передбачені різні програми лояльності та інші бонуси. Наявності акційних пропозицій потрібно уточнювати в індивідуальному порядку у менеджерів. У будь-якому випадку наша компанія запропонує вам максимально вигідні послуги та розцінки;
  • Транспортних витрат. Якщо вам потрібні додаткові послуги, наприклад, скористатися автопарком компанії, то з кінцевої суми доведеться вирахувати ці витрати. Як правило, ними користуються великі заводи, яким потрібно вивезти відразу велику партію металобрухту.

Також на ціну впливає і тип металу. Є брухт легованої сталі, який оцінюється вище, ніж, скажімо, нержавіюча сталь. Але все залежить від того, скільки лом містять додаткових домішок, наприклад, вольфраму, кобальту та інших видів металу. Тому точну вартість можна написати зі стовідсотковою впевненістю. Все залежить від оцінки експертів. Наші фахівці самостійно займуться сортуванням і скажуть вам точну ціну на весь брухт, який ви привезете на наш об'єкт в Києві або Київській області.

При здачі чорного металобрухта від тонни і вище, його вартість автоматично підвищується. Пунктах прийому вигідніше приймати відразу великі партії. Тому якщо на вашому підприємстві є застарілі металоконструкції, то саме час від них повністю позбутися, і зробити це максимально вигідно для вашого бізнесу.

Чорний металобрухт — яка ціна в Києві?

У компанії Metallic ми приймаємо чорний металобрухт. Ціна на нього найвигідніша для покупців. Ми завжди стежимо за актуальними котируваннями на біржах і при цьому враховуємо реалії ринку в Україні. При цьому пропонуємо додаткові послуги, у вигляді різання металоконструкцій і доставки з об'єкта в наш пункт прийому для експертної оцінки.