Чорний метал

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Чорний метал - це один з популярних видів металлоконкструкцій, які приймають абсолютно всі пункти прийому. Компанія Metallic не стала винятком. Ми пропонуємо увазі наших клієнтів найвигідніші прайси. Ви можете привезти свій лом на наш об'єкт в Києві або Київській області для майбутньої оцінки. Наші координати та контактні телефони вказані на сайті. Ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами з питань ціни, прийому і додаткових послуг.

Сдать черный металл в Киеве - компания Metallic

Ми не тільки приймаємо чорний метал, а й займаємося різкою металоконструкцій. Також вивозимо лом з вашого об'єкта на наш для подальшого зважування та оцінки. У нас великий автопарк вантажної техніки, а ще досвідчені і професійні вантажники. Ми все зробимо швидко, якісно, ​​безпечно для вашого цеху і співробітників, але найголовніше, за вигідною для клієнта вартості. Тому чекаємо ваших звернень вже сьогодні.

Скільки коштує чорний метал в залежності від класифікації?

Ціна чорного металу в першу чергу залежить від його хімічного складу і властивостей. Кількість містяться легуючих елементів визначає якість металобрухту і його сплав. Конкретний зміст в складі вуглецю в металевому сплаві вказує на те, що це чавун або сталь. Якщо перший варіант, то процентний вміст буде в межах 1.7%, у сталі - від 0.2 до 1.7%.

Чорний метал прийнято ділити на наступні класи:

 • залізні металоконструкції;
 • тугоплавкі види;
 • з вмістом урану;
 • лужноземельні класи;
 • рідкоземельні чермета.

Здати чорний метал в Києві ви можете в компанії Metallic. Ми приймаємо всі типи чорного металобрухту за найвигіднішими для клієнта цінами. У нас можна оцінити якість здаються металоконструкцій.

Від чого залежить ціна на чорний метал в Україні?

Багато сплави надалі відмінно переробляються, тому вони досить високо цінуються на ринку. Деякі добре піддаються заводській обробці. Є спеціальні м'які сплави, які легко обробити вручну, що також добре впливає на кінцеву ціну брухту. Наприклад, нержавіюча сталь оцінюється досить дорого, так як має хороші якості і захист від корозійних нальотів. Цей вид добре застосовується в різних промислових сферах, включаючи медичну сферу, автомобілебудування, для виготовлення побутових приладів і так далі.

Ще один вид, який також цінний на ринку - це чавун. Ціна на чорний метал варіюється в залежності від стану металоконструкції. Цей вид заліза має непогані ливарні характеристики, і його застосовують в основному в ливарних цехах. Його прийнято розділяти на кілька видів:

 • ливарний
 • антифрикційний
 • ковкий
 • низьколегований
 • з наявністю кулястого графіту
 • з вермікулярним графітом, відповідний для відливання залізних виробів.

Самий пластичний з усіх перерахованих видів - це ковкий. Власне кажучи, від цього і відбулося його назву, що він добре піддається цьому процесу. У ливарному типі міститься велика кількість пластинчастого графіка. Тому з нього просто відливати різні деталі. Тому для виробництв вигідно купувати чорний метал. Ціна за кг чавуну залежить від самої якості заліза і наявності різних домішок. Чим їх більше, тим дешевше буде коштувати партія брухту. Це варто враховувати перед тим, як ви принесете металоконструкції в пункт прийому нашої компанії.

 Ціни на чорний метал також в основному залежать від котирувань на світовому ринку. Якщо у виробників є попит на цей вид металу, то його вартість автоматично піднімається. Також впливає і сезонний попит. Ці фактори потрібно враховувати, так як компанії, які беруть металобрухт, ніяк не можуть вплинути на зовнішні чинники. Компанія Metallic намагається максимально вигідно приймати лом клієнтів, щоб вони не залишалися в програші.

Чорний метал: ціна за тонну в компанії Metallic

Ми пропонуємо найвигідніші умови прийому чорного металобрухту. Фахівці самостійно займаються сортуванням брухту, оцінюють його і на основі отриманої інформації оголошують винагороду.

Ми пропонуємо нашим клієнтам додаткові послуги досвідчених різьбярів металоконструкцій, які можуть бути застарілими, а значить, потенційно небезпечними. Акуратно знімемо весь старий лом, а потім вивеземо на об'єкт для подальшої оцінки.

Актуальний прайс на прийом металобрухту і додаткові послуги від компанії ви можете дізнатися за контактними телефонами, вказаними на сайті.