Демонтаж металоконструкцій за розумною ціною

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Такі послуги як якісний демонтаж металоконструкцій за розумною ціною зараз пропонує досить багато столичних фірм (від відомих будівельних організацій до пунктів прийому вторинної сировини), однак найкращим рішенням буде доручити ці завдання нашій компанії. Слід пам'ятати про те, що подібні роботи виконувати потрібно максимально акуратно і швидко, чому до справи повинні залучатися виключно досвідчені професіонали. У підсумку організацій, які здатні надати своїм клієнтам насправді високоякісний сервіс, у місті Київ не так вже й багато. При цьому на демонтаж металоконструкцій ціна повинна бути цілком прийнятною, щоб у клієнта не пропало бажання співпрацювати з компетентними фахівцями.

Демонтаж металоконструкцій - ціна - Metallic

Компанія Metallic пропонує свої високопрофесійні послуги з демонтажу не тільки полегшених металевих конструкцій, ми завжди готові демонтувати навіть найскладніші металоконструкції. Крім цього ми здатні розібрати громіздке обладнання, акуратно порізати металовироби, розібрати конструкції із залізобетону і вивезти той чи інший вантаж з об'єкта замовника. Metallic зможе організувати безпечну для навколишнього середовища перероблення металопродукції, що не може не радувати українців з активною громадянською позицією.

Компанія Metallic має величезний досвід у такій сфері як роботи з демонтажу металоконструкцій, це гарантує нашим клієнтам максимально якісне виконання поставлених завдань за прийнятною ціною. Також, у нас є послуга вивезення брухту в Києві.

Щоб дізнатися, скільки коштує демонтаж металоконструкції на вашій ділянці, зателефонуйте нам за представленими номерами телефонів.