Продаж міді в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Мідь була першим металом, який навчилися видобувати і використовувати стародавні люди. Слідом за кам'яним століттям настав мідний, а після нього бронзовий, коли стали отримувати мідний сплав з поліпшеними властивостями з додаванням легуючих елементів. Сьогодні дуже популярна така сфера як продаж міді в Києві, вона займає третє місце після заліза і алюмінію. За вигідною ціною можна продати і вторсировину з неї.

Пластичний метал характерного золотисто-рожеватого кольору з більш темною оксидною плівкою володіє високими тепло- і електропровідністю, завдяки чому широко використовується в різних сферах промисловості:

  • Електротехніка, гальванічні елементи;
  • Тепловідвідні пристрої, теплотехніка;
  • Ювелірна справа;
  • Трубопроводи;
  • архітектура.


Ціна на неї коливається залежно від різних факторів. На початку двохтисячних (2008) на Лондонській біржі ЛБМ вартість склала 8 тисяч доларів за тонну, з року в рік вона потроху зростає. Тому продаж міді може стати дуже прибутковим бізнесом.

Експерти кажуть, що підтверджені запаси на нашій планеті становлять трохи понад 500 млн тонн. При сьогоднішніх темпах споживання їх вистачить років на 60. Але можна використовувати також мідьвмісні предмети, які вже відслужили своє століття і більше не використовуються (брухт). Їх можна вигідно продати. Продаж брухту міді дозволяє задовольнити потреби ринку в цьому елементі.

Ціна на брухт «червоного металу» залежить від його чистоти, яка класифікується марками. Найчистіша (99,99%) - це марка M00, потім йдуть по вбиванню M0, M1, М1р... M3, М3р. Якщо ви хочете мідь продати, то оцінка буде відбуватися в залежності від її чистоти.

Купівля та продаж мідного брухту різними компаніями здійснюється за різними цінами. Якщо ви плануєте продати мідь ціна, пропонована фірмою Металік, вас, безумовно, порадує.