Куплю лом міді в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Напевно, кожен з нас хоча б раз у житті бачив оголошення з текстом «Куплю лом міді в Києві». І хоча багатьом цілком зрозумілий цей термін, все ж не зайвим буде нагадати, що, власне, ховається за цим поняттям. Так називають прийшли в непридатність вироби, які, тим не менш, ще можуть бути використані повторно, для того щоб отримати матеріал, що послужив раніше основою для їх створення.

Брухт кольорового металу складається з міді, магнію, нікелю, титану, латуні, бронзи, свинцю і алюмінію. Цікаво, що у брухту може бути професійна «орієнтація» - свинцевий часто має відношення до електротехніки, а магнієвий - до авіабудування.

Важливість використання брухту для економіки тієї чи іншої країни важко переоцінити. Крім того, його переробка дуже значима і для екології.

Застосовувати лом в промисловості вигідно, оскільки вироблення нового сировини в такій же кількості обійдеться значно дорожче. Таким чином, продуктивність металургійної сфери країни підвищується, а кількість шкідливих викидів в атмосферу зменшується.

Здавати металобрухт фінансово вигідно

Здавати лом на переробку не тільки вигідно фінансово - це ще й можливість внести посильну лепту в збереження екології на планеті. Мідь і цинк у великих кількостях знаходиться в приладах, які мають промислове призначення. Унікальні властивості алюмінію дозволяють широко застосовувати його при виробництві радіаторів, які не розкладаються під дією корозії. Саме з цієї причини алюмінієві вироби так часто використовують для переробки.

Компанія Metallic приймає лом міді будь-якого обсягу як від приватних осіб, так і від організацій. Всі процедури проходять з дотриманням вітчизняного законодавства.

Величезний досвід роботи - гарантія вигідної угоди

Наша компанія працює вже багато років, будучи надійним партнером по скупці металу. У нас добре налагоджена мережа партнерів, з якими нас пов'язує плідна співпраця. У нас є свої транспортні засоби, що дозволяють нам самостійно здійснювати вивезення металопродукції, а клієнтові не знадобитися думати про те, як організувати транспортування.

Наші постійні партнери мають можливість користуватися рядом преференцій, на що впливають і частота поставок, і їх обсяг.

Наша компанія веде прийом кольорових металів в Києві вже багато років. Ми закликаємо працювати з нашою компанією і гарантуємо, що регулярні поставки і великі обсяги здачі брухту забезпечать вам самі вигідніше умови співпраці.