Латунь - ціна в Україні

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Збірка і повторне перероблювання металобрухту не тільки підтримує металургійну промисловість, але також сприяє збереженню екології. Практично в кожному будинку можна знайти кольорові метали, за які на пунктах прийому готові запропонувати хорошу вартість. Досить дорогий вважається латунь ціна, якої варіюється в залежності від підприємства, обраного для здачі металобрухту. Компанія Metallic пропонує вигідні умови співпраці для всіх своїх клієнтів.

Де використовується латунь?

Слід розуміти, що латунь — це сплав міді, цинку та інших металів. За своїми параметрами вона навіть дещо краще, ніж мідь. Самі сплави дуже міцні, не схильні до корозії, пошкоджень. До переваг виробів, виготовлених з латуні слід віднести такі моменти:

 • знижена теплопровідність;
 • простота в обробці;
 • невеликі витрати на виготовлення сплаву;
 • можна швидко припаяти окремі металеві елементи;
 • хороший зовнішній вигляд і колір.

Виділяють два види цього металу:

 1. простий. У складі цього сплаву знаходяться мідь, цинк, незначна кількість інших металевих домішок. Процентний вміст латуні позначається наступними маркуванням Л60, Л80;
 2. спеціальний. Багатокомпонентний сплав, окремі елементи також вказуються в маркуванні, наприклад, ЛАЖ70-1-1, де алюмінію і заліза з 1%.

Латунь - ціна в Україні - Metallic

Потрібно відзначити, що ціна на латунь буде вище, якщо вона однокомпонентна і не містить ніякого сміття, скла, пластику, забруднень.

Виділяють наступні галузі, де застосовують цей метал:

 • технічна. Це можуть бути різні гайки, болти, труби;
 • сантехнічна. Змішувачі для ванн і раковин;
 • поліграфічна. Окремі деталі для друкарського обладнання;
 • електротехнічна. Провід, трубопроводи для нагрівання;
 • побутова. Найчастіше це звичайний посуд, самовари і чайники.

Виділяють таку класифікацію брухту, від якої також залежить ціна латуні:

 1. з простого однокомпонентного металу. Без будь-яких домішок, засмічень, розміри від половини міліметра;
 2. стружка. Може бути кручена або голчастa. Утворюється під час виготовлення окремих виробів;
 3. змішаний або мікс. Металобрухт представлений у вигляді шматків із засміченістю до 10% (зіпсовані змішувачі, втулки, металовироби і так далі);


Латунь — ціна брухту в Україні

Якщо в плани входить здати металобрухт, тоді насамперед потрібно ознайомитися з пропозиціями, які виставляють пункти прийому. Ціна латуні може досить сильно відрізнятися, що багато в чому залежить від багатьох чинників: обсягу, якості і чистоти цветмета, засміченості. Щоб підняти вартість можна попередньо підготувати продукцію до здачі (очистити, розсортувати, видалити забруднення). Зараз ціна латуні за кг варіюється в межах 110-130 грн.

Як і куди здавати латунь?

На сайті компанії Metallic завжди можна уточнити всю необхідну інформацію щодо того, як краще здавати металобрухт, який вважається найбільш вигідний. Також тут представлений список всіх кольорових металів, в тому числі латунь, ціна яких прописана за 1 кг або тонну.

Компанія надає додаткові послуги, які включають демонтаж, різання і транспортування металу прямо в пункт прийому. Якщо ж виконати ці процедури самостійно, то можна істотно заощадити, але втратити свого часу. Що стосується здачі металобрухту, то приймання не здійснюватиметься без офіційних документів, що підтверджують особу власника, а також його право власності на вироби. Це більшою мірою стосується тих моментів, коли здаються метали в великому обсязі і важливо уточнити їх поява у власника.

Уточнити всю необхідну інформацію можна за телефонами, вказаними на сайті компанії.