Брухт електродвигунів у Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Компанія «Metallic» приймає брухт електродвигунів у Києві за найвигіднішими цінами за кг. Ми ведемо активну співпрацю з фізичними та юридичними особами. Наші співробітники розсортують металобрухт, оцінять його стан, вид та інші характеристики, а також зважать на точних вагах. Після вас назвуть точну суму винагороди.

Наші пункти прийому вторсировини знаходяться в Києві та області. Дізнатися точні адреси та графік роботи можна на сайті компанії.

Як розібрати електродвигун на брухт?


Будь-який електродвигун остаточно виходить з ладу і його раціонально здати на металобрухт. Така вторсировина цінується дуже високо, адже в складі є мідь. Ціна на цей метал висока тому, якщо у вас є застарілі неробочі прилади, то їх доцільно здати в пункт прийому металобрухту.

Електродвигун складається з різноманітних деталей, вироблених не тільки з міді, а і з чавуну, і спеціального сорту сталі. У більшості випадків пристрої розбирають, щоб винагорода була вищою. При певній підготовці виконати цю процедуру можна самостійно:

  • зняти кришку і витягти всі кріпаки;
  • демонтувати підшипники;
  • вийняти ротор;
  • зняти вал і видалити задню кришку;
  • розпаяти сполучні деталі і витягти обмотку.

Але також ви можете звернутися до нас у фірму. Фахівці зроблять акуратний демонтаж, щоб не пошкодити цінні деталі. Самі відсортують брухт, перевірять його стан. Вам залишиться лише дочекатися закінчення процедури, щоб отримати грошову компенсацію.

Брухт електродвигунів у Києві - Metallic

Як визначається кількість міді в електродвигуні?


Якщо ви самостійно виконали всі описані вище кроки, або скористалися послугами нашої компанії, то зробити це досить просто. Оцінюється маса всіх алюмінієвих, мідних і сталевих запчастин.

Очищення міді виконується за допомогою спеціального обладнання — пневматичних пилотягів. Вони з легкістю видаляють сторонні матеріали: ізоляцію, пластик або гуму. Для кількості оцінок використовується метод сортування спектроскопічного типу. Внаслідок лазерного випромінювання можна швидко визначити марку металу і кількісний його вміст у виробі.

Прийом вторсировини в Києві за найвигіднішими цінами!

Компанія «Metallic» займається прийомом чорного і кольорового металів за найвищими цінами в Києві. Якщо вам необхідно демонтувати і розібрати ваш старий електродвигун, то наші фахівці виконають цю роботу. Ми проведемо грамотну оцінку металобрухту і видамо відповідні документи, щоб легально оформити угоду.

Активно співпрацюємо з заводами в Києві та області, а також приймаємо брухт у фізичних осіб в пунктах прийому. Фахівці проведуть оцінку приладу, очистять його від забруднень і проведуть зважування деталей. Ми пропонуємо найвищу ціну за кг серед конкурентів, тому ви можете здати неробочий брухт і отримати за це винагороду.

Також наша компанія пропонує свої послуги з перевезення металоконструкцій. У нас є на ходу спеціалізована вантажна техніка, і ми швидко і безпечно виконаємо свою роботу.

Якщо у вас залишилися питання, то можете їх поставити нашим співробітникам за телефонами гарячої лінії. Всі контакти і графік роботи вказані на сайті. Чекаємо ваших звернень вже сьогодні!