Металобрухт у Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Хочете здати металобрухт у Києві? Компанія «Metallic» до ваших послуг. Ми працюємо на ринку вже багато років. За цей час ми змогли зарекомендувати себе як надійна організація. Наші головні принципи — це чесність і турбота про клієнтів. Ми готові допомогти вам позбутися непотрібних речей і непогано при цьому заробити.

Прийом металобрухту в Києві за вигідною ціною


Металевий брухт за своєю суттю являє собою залишки вживаних виробів з кольорових або чорних металів. Коли ті чи інші елементи приходять в непридатність, вони піддаються вторинному переробленню. Метал розділяється на брухт чорних і кольорових металів. У першому випадку це вироби з заліза, нержавіючої сталі і чавуну. До другої групи належать конструкції з міді, алюмінію, магнію, титану і свинцю.

Сьогодні дуже багато компаній ведуть свою діяльність у сфері закупівлі металевого брухту. Однак не всі організації мають необхідні дозволи та ліцензії. Як правило, це компанії-одноденки, які не надто дорожать своєю репутацією. Навряд чи вони будуть працювати на благо клієнтів.

Останнім часом відзначається збільшення пунктів прийому металу. Тому перед споживачем часто стає дуже складний вибір. У такому випадку можна звернутися за допомогою до знайомих, які вже користувалися подібними послугами. Якщо таких немає, можна почитати відгуки в інтернеті. На сайті нашої компанії ви можете вивчити коментарі клієнтів, які вже співпрацювали з нами. Ми завжди намагаємося враховувати всі побажання, щоб у майбутньому надавати максимально якісний сервіс. До сфери нашої діяльності входять такі послуги:

 • демонтаж металевих конструкцій;
 • вивезення;
 • зважування і розрахунок.

Ціна сировини залежить від багатьох факторів:

 • обсяг партії, що здається;
 • відсоток вмісту кольорового металу і заліза;
 • розміри конструкцій або шматків;
 • географічне розташування;
 • наявність елементів пайки, іржі або забруднень.


Прийом металобрухту в Києві — це дійсно важлива послуга, оскільки у багатьох з нас в засіках є непотрібний непотріб, якого нам не завжди хочеться позбавлятися. Залишки кабелю, неробочі холодильники, старі машини — навряд чи такі конструкції вам знадобляться, тому пропонуємо очистити територію від непотрібних предметів і отримати за це грошову винагороду.

Металобрухт Київ - компанія Metallic

Додаткові послуги нашої компанії

Попри те, що прийом металобрухту є досить популярною послугою, не всі компанії можуть запропонувати клієнтам повний спектр всіх відповідних робіт. Велика частина організацій просто приймає в певному пункті сировину, які привозять самі замовники.

Важливою перевагою нашої компанії є те, що ми не просто приймаємо в одній точці метал, а й виїжджаємо на різні локації. Адже на практиці часто трапляється так, що в непридатність приходять габаритні конструкції, які просто неможливо вивезти через відсутність потрібного транспорту та інструментів. У більшості випадків об'ємні вироби потребують попередньої підготовки у вигляді різання.

У нас є все необхідне для того, щоб виконати навіть найскладніші роботи. Варто зазначити, що існує певні перелік виробів, які не можна приймати. Даний список може відрізнятися, ці моменти варто уточнювати безпосередньо в пунктах прийому. До списку заборонених до прийому предметів, як правило, входять:

 • стропи та сталеві троси;
 • вироби, пов'язані із залізничним транспортом;
 • предмети з включеннями не металевих частин;
 • боєприпаси;
 • кришки каналізаційних люків.


Ми прекрасно розуміємо необхідність позбавлення від непотрібного брухту, тому з радістю готові надавати свої послуги всім охочим. Наші працівники мають багаторічний досвід і всі необхідні знання для того, щоб швидко і акуратно виконати навіть найскладніші роботи.

Якщо ви не можете самостійно зважити кількість брухту та оцінити фронт робіт, наші досвідчені співробітники в зручний для вас час виїдуть на об'єкт і оперативно виконають всі відповідні роботи. При грамотному підході ви в будь-якому випадку залишитеся у виграші.

Чому варто вибирати компанію «Metallic»?


Якщо вас цікавить, де найвигідніша ціна металобрухту в Києві, рекомендуємо звернутися в компанію «Metallic». Ви можете в будь-який час звернутися до наших менеджерів за консультацією. Вони докладно розкажуть, на яких умовах виконується прийом брухту, і дадуть відповідь на будь-яке запитання. Ми співпрацюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Ми зуміли зарекомендувати себе як стабільна і надійна фірма, тому запрошуємо вас до співпраці. Наші працівники виконують всі роботи максимально якісно. Для цього в нашому розпорядженні власний парк техніки і різне обладнання.

Ми за чистоту на вулицях, фабриках та інших територіях, тому з радістю візьмемося за будь-яку роботу і допоможемо позбутися непотрібного мотлоху. В результаті у вас не просто з'явиться вільне місце, а й додатковий дохід. До того ж ви позбудетеся небезпеки у вигляді гострих і небезпечних предметів.

Нам віддають перевагу багато клієнтів через високу якість виконуваних робіт і за вигідні ціни. Багато з них регулярно постачають нам вторинну сировину на перероблення. Ми ведемо свою діяльність відповідно до всіх чинних законодавчих норм. В ході співпраці з нами можна розраховувати на:

 • оперативне виконання демонтажу та вивезення;
 • документальний супровід;
 • справедливу оцінку.


Для початку співпраці достатньо просто зв'язатися з нашими менеджерами, після чого співробітники компанії виїдуть на зазначене місце і приступлять до виконання робіт. Бажано спочатку вказати приблизну кількість металевого брухту, щоб наші працівники змогли залучити всю необхідну техніку і потрібну кількість осіб. Розрахунок здійснюється вже за фактом оцінки та зважування.