Прийом металу в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Мало хто з нас звертав увагу на те, скільки навколо непотрібного металу. Замість того, щоб приносити користь людям, він тихенько покривається іржею і гниє, погіршуючи екологічні умови. Наскільки великий може виявитися прибуток від здачі відходів? Звернувшись в нашу компанію, яка здійснює прийом металу в Києві, ви можете розраховувати на отримання солідної суми. Дізнатися докладніше про це можна за допомогою попередньої оцінки.

Ми здійснюємо постійний прийом будь-яких обсягів кольорового і чорного брухту, а також надаємо ряд супутніх послуг: сортування, різання, демонтаж, навантаження та подальше вивезення з території замовника. Крім цього, закуповуємо на вигідних умовах макулатуру, поліетилен, жерсть і плівку у населення. Всі види робіт проводяться на легальній основі з наданням відповідної документації.

Прийом металу: Київ - умови співпраці

Прийом металу в Києві Наша компанія не займається самостійним перетоплюванням. Однак завдяки налагодженим зв'язкам з металургійними підприємствами і окремими цехами попит на металеві відходи досить великий. Його використання допомагає знизити собівартість готової продукції майже вдвічі, а це означає розширення ринків збуту.

Прийом металу в Києві - Metallic

Пропонована нами ціна на прийом металу в Києві - одна з найвищих в регіоні. Ми цінуємо кожного клієнта, тому працюємо з будь-якими обсягами і партіями.

Що можна здати як вторинну сировину? Для цього підходять будь-які металеві вироби, які відслужили належний їм термін, а також виробничі відходи і напівфабрикати:

 • колючий і спіральний дріт;
 • болти, гвинти, гайки і шайби;
 • обрізки листової сталі;
 • стружка, що залишилася після шліфування і обробки заготівок;
 • чавунні чушки і бовванець;
 • контейнери, бочки, цистерни, вагони;
 • балки, арматурні прути або сітки;
 • остови старих підіймальних кранів, легкових і вантажних автомобілів, спецтехніки;
 • зварювальні електроди;
 • сталеві троси і канати;
 • демонтовані стійки силових опор, прожекторних щогл і так далі.

При класифікації та оцінки чорного і кольорового брухту експерти нашої компанії враховують такі параметри:

 1. наявність і товщина захисного покриття на поверхні виробів (фарби і тому подібного);
 2. процентний вміст і тип легувальних домішок, що вводяться для підвищення міцності;
 3. присутність і обсяг вуглецю в загальній масі (у сталі він нижчий, ніж у чавуну).

Щоб отримати детальну інформацію, зв'яжіться з нашими менеджерами по одному з контактних телефонних номерів.

Де знайти прийом металу в Києві?

Хочете дізнатися, скільки можна отримати за зібрану партію або губитеся в здогадах, куди звернутися з питань реалізації чавунних відходів? Ласкаво просимо на один з наших пунктів приймання, де ви знайдете саму лояльну політику обслуговування клієнтів! Пропонуємо найвищі в регіоні ціни, доброзичливе обслуговування, попередню оцінку відходів, а також повний комплекс послуг, що містить демонтаж споруд, навантаження і транспортування до одного з наших пунктів приймання.

Проводимо постійний продаж великих і середніх партій вторсировини на привабливих умовах, запрошуємо до співпраці на постійній основі приватних підприємців і юридичних осіб, надаємо необхідну документацію, пропонуємо зручні форми розрахунку (безготівковий переказ на розрахунковий рахунок, банківську карту, готівку за фактом здачі). Дізнатися докладніше про найближчу до вас металобазу, а також про розташування точок по місту і області можна, скориставшись докладною картою на сайті.