Металовоз у Києві та Київській області

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Компанія Metallic пропонує своїм клієнтам таку популярну на сьогоднішній день послугу як недорогий металовоз у Києві та Київській області. Ми не тільки здійснюємо прийом і оптові закупівлі вторинної сировини, а й допомагаємо жителям Києва і селища Калинівка здійснити вивезення або транспортування тієї чи іншої металопродукції, надаючи в оренду надійні металовози, які наші досвідчені фахівці завжди підтримують у належному технічному стані.

Кожен зацікавлений у подібному сервісі киянин має можливість підібрати максимально відповідний його поточним потребам вантажний автотранспорт:

  • Ломовоз базової комплектації;
  • Металовоз з напівпричепом;
  • Ломовоз з маніпулятором.


Оренда металовоза з маніпулятором має попит серед жителів Київської області, оскільки ломовоз являє собою незамінний помічник у різних виробничих сферах і будівництві.

Кузов цієї спецтехніки оснащений спеціальним стабілізатором, який забезпечує захист від скручування. Настільки потужне опорядження вантажного авто допомагає досягти максимальних показників корисного навантаження.

Металовоз у Києві та Київській області - Metallic

Скільки коштує оренда ломовоза?

Вартість таких послуг як оренда металовоза значним чином залежить від термінів оренди, а також комплектації оного. Так, ломовоз з причепом є більш ефективним варіантом, оскільки дозволяє здійснювати транспортування величезних обсягів тих чи інших металовиробів. Він також є незамінним, якщо вам потрібно подолати великі дистанції.

Технічні характеристики металовозів, які пропонує орендувати наша компанія, завжди знаходяться в нормі. Тому користування цією спецтехнікою буде максимально зручним.