Металобрухт – ціна за 1 кг в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Компанія Metallic приймає металобрухт. Ціна за 1 кг найвигідніша в Києві та Київській області. Ми пропонуємо додаткові послуги: демонтаж старих металоконструкцій, а також вантажних перевезень з вашого об'єкта до нашого пункту прийому та оцінки. Вам не потрібно попередньо сортувати металобрухт. За вас це зроблять наші співробітники. Актуальні прайси ви можете дізнатися за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Яка вартість металобрухту?

 

Металобрухт, ціна за 1 кг 2019 якого була найвищою в нинішньому році може істотно знизитися через повальну економічну кризу. Але багато пунктів прийому, включаючи й нашу компанію, намагаються зберегти максимально вигідні умови для наших клієнтів. Особливо це стосується великих партій. Ми також надаємо послуги перевезення прямо на наш об'єкт, щоб оцінити якість брухту.

Металобрухт, ціна за 1 кг 2020 якого зараз котирується вище за все, практично не має додаткових домішок. Це один з найважливіших факторів, від якого залежить вартість всієї партії. Чим більше додаткових хімічних елементів у змісті металу, тим дешевше коштує його лом. Це стосується, як кольорових видів металу, так і чорних.

 

Крім того, на вартість металобрухту впливають інші не менш важливі фактори:

 

  • Наявність корозії. Тому, якщо у вас є старі металоконструкції, то швидше відносите їх в пункт прийому, щоб потім не втратити в вартості;
  • Котирування на світових біржах. Ціна металобрухту за 1 кг не береться зі стелі. Компанії, що займаються прийманням металоконструкцій, залежать від того, які ціни встановлені на світовому ринку;
  • Придатність для подальшого використання. У пріоритеті той металобрухт, який годиться для подальшої обробки та подальшого використання. В такому випадку він буде коштувати дорожче.

Ціна металобрухту залежить і від типу металу. Наприклад, кольорові види коштують дорожче, ніж чорні. Але і тут котирування залежать від самого сплаву. Самостійно досить складно визначити розмір майбутньої винагороди. Тому необхідна оцінка професіонала. Її можна отримати буквально в будь-якому пункті приймання.

Але краще вибирати перевірену компанію. Наприклад, у Metallic велика кількість виключно позитивних відгуків. Ми працюємо, як з приватними особами, так і з підприємцями. оформляємо угоду за всіма правилами та вимогам. У вас на руках будуть усі офіційні документи, що підтверджують законність проведеної процедури.

Металобрухт - ціна за 1 кг - компанія Metallic

Ціна металобрухту в Києві

 

Наша компанія приймає будь-який якісний металобрухт, що котирується за стандартами ДСТУ. Ваговий металобрухт і його ціна за 1 кг у нас залежать від виду сплаву й самого його стану. Тому все досить індивідуально. Ми завжди показуємо клієнтам актуальний прайс і пояснюємо, чому вартість саме така. Оформляємо все згідно з буквою закону, тому юридичним особам не варто хвилюватися.

 

Пропонуємо додаткові послуги, такі як професійне різання металу й вантажні перевезення металоконструкцій. У нас є великий власний автопарк. Ми зможемо швидко перевезти великі партії з вашого об'єкта в наш пункт приймання. Вартість процедур ви можете дізнатися у наших менеджерів через телефон.