Переробка‌ ‌брухту‌ ‌чорних‌ ‌металів‌ ‌

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Виплавкою металу людство займається з давніх-давен. Його використовують у різних галузях економіки. Без металевих конструкцій складно звести надійну будівлю, закласти спортивну арену, встановити водонапірні споруди та телевежі. Але чи завжди для цих цілей необхідна залізовмісна руда? Чи є простий та економічний спосіб створювати металеві вироби?

Звичайно, такий спосіб є — це перероблення чорних металів. Старі автомобілі, що відпрацювали свій термін, зношені конструкції, труби, відходи виробництва — стають основою для виплавки нових виробів.

Тому, якщо у вас підібралося непотрібне залізо, телефонуйте до компанії Metallic. Ми спеціалізуємося на прийомі та переробленні чорного металу та кольорового будь-якої складності.

Переваги використання металевого брухту

Застосування в процесі виготовлення прокату вторинної сировини значно знижує витрати виробництва, електроенергії, істотно економить природні ресурси, що виснажилися. Це серйозний привід для перероблення чорного металу, тим більше, що велика кількість чормету, що додається в процесі виробництва сталі, покращує якість останньої.

Переробка брухту чорних металів - компанія Metallic

 

Але щоб брухт зрештою дійшов до виробника, потрібно зробити правильну утилізацію. Технологія перероблення брухту чорних металів — складний процес, що вимагає необхідного досвіду, знань, необхідних інструментів та устаткування. Він проходить у кілька етапів:

  • лом, що надійшов на пункт прийому, необхідно очистити від бруду, залишків фарби, бетону та інше. Для цього використовують магнітні сепаратори або спеціальні камери, в яких подається повітря під високим тиском. Останній видуває неметалеві елементи назовні;
  • потім його поділяють на групи: чорний та кольоровий метал, оскільки вони не підходять для одночасного використання;
  • після цього спеціальні машини виробляють різання та розкрий вторинної сировини;
  • на наступному етапі виділяють вуглеці та легувальні елементи;
  • обов’язкове перероблення брухту та відходів чорних металів включає сортування за габаритами;
  • далі визначається тип: стружка, відходи ливарного виробництва, побутовий брухт, відходи виробництв, механізми, що відслужили свій термін та інше.

Відсортований брухт розтоплюють у спеціальних печах з певною температурою, охолоджують та формують у зливки або бари. У такому вигляді сировина надходить на виробництво, де з неї виготовляють нові корисні речі.

Ми використовуємо сучасне обладнання

Щоб зробити якісну підготовку сировини для практичного застосування, потрібне новітнє обладнання для перероблення брухту чорних металів. Компанія Metallic має у своєму розпорядженні все необхідне:

  • ножиці-алігатори. З їх допомогою легко впоратися з великоваговим брухтом та рейками;
  • шредери високої продуктивності;
  • пакетувальні преси;
  • спеціальні преси для металевої стружки, що дають змогу збирати її в зручний брикет.

Є інші маніпулятори для перероблення чорних металів. Кожен клієнт, який звернувся до нашої компанії, може замовити необхідний транспорт для вивезення металевої вторинної сировини та бригаду фахівців, які займаються демонтажем, навантаженням, транспортуванням та розвантаженням. Вам не доведеться морочити собі голову, де знайти професійних вантажників для такої роботи. Ми забезпечуємо повний сервіс. Здати непотрібний лом можна в будь-якому з наших приймальних пунктів. Кожному замовнику гарантуємо індивідуальний підхід.

Ознайомитися з вартістю робіт можна безпосередньо на сайті Metallic.