Купуємо чорні метали за вигідними цінами

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Здати чорний металопрокат в українській столиці дуже часто необхідно не тільки приватним громадянам, але і різним промисловим майданчикам, що діють на території міста Київ. Звертаємо увагу всіх зацікавлених громадян на те, що ми купуємо чорні метали за дійсно вигідними цінами.

Купуємо чорний металопрокат у будь-якій кількості!

Купуємо чорні метали за вигідними цінами - Metallic

Відома вітчизняна компанія «Metallic» завжди рада співпраці як з оптовими постачальниками металевого брухту, так і з пересічними жителями, яким необхідно здати невелику кількість металопродукції. Ми в обох випадках купуємо брухт чорних металів за прийнятними для клієнта розцінками.

Дуже часто після проведеного генерального прибирання на території приватного будинку або заміського домоволодіння власники бажають позбутися непотрібного мотлоху, серед якого зустрічається і всілякий чорний металобрухт. Такі непотрібні металовироби ви завжди можете продати нашій компанії за привабливими цінами. Аналогічним чином йдуть справи і з різними київськими будівельними компаніями і виробничими майданчиками, в процесі діяльності яких можуть залишатися різні металовироби. Таку металопродукцію вони, як правило, здають в наші приймальні пункти.

Якісний сервіс - основна перевага роботи з «Metallic»

Також зазначимо, що ми купуємо чорний метал у Києві з самовивезенням. Тобто, якщо у вас немає достатньої кількості часу або відповідного вантажного автомобільного транспорту для самостійної доставки брухту в пункт прийому, ви завжди можете скористатися нашим сервісом. Для цього вам необхідно зателефонувати нашому висококомпетентному менеджеру. З ним ви обмовите зручний час для виконання операції самовивезення металобрухту і вантажопідйомність транспорту, що вимагає для того, щоб відвезти весь ваш металопрокат за одну ходку.

У місті Київ тільки ми купуємо брухт чорних металів дорого. Ви обов'язково оціните переваги співпраці з нашою компанією. Для уточнення будь-яких питань завжди працює наш штат підготовлених консультантів, вони з радістю нададуть вам необхідну інформацію в оперативному режимі.