Купівля металобрухту за високими цінами

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Купівля металобрухту на вторинному ринку надає можливість для промислових підприємств економити витрати на виробництві. Компанія «Metallic» здійснює прийом вторсировини за високими цінами. Співпраця з нами дозволяє клієнтам економити бюджет, час і сили. Всі роботи супроводжуються необхідними документами, що підтверджує нашу чесність і прозорість.

Купівля металобрухту - ціна

Метал активно використовується в різних галузях. Через брак даної сировини здається відпрацьований металевий лом, який відправляється на вторинну переробку для подальшого виготовлення нових виробів. На формування ціни в основному впливає обсяг партії і якість самого брухту. Крім цього, ще враховуються такі показники:

  • однорідність;
  • ступінь забруднення;
  • необхідність у наданні додаткових послуг;
  • вид металу і розмір конструкцій.

При виявленні будь-яких недоліків в сдаваемой партії, ціна знижується. Здавати металевий лом на переробку важливо не просто для того, щоб звільнити територію і отримати дохід. Це важливо для навколишнього середовища, в результаті чого зменшується кількість звалищ, а промислові підприємства отримують необхідну сировину для переробки.

Покупка металлолома от компании Metallic

Розцінки на металобрухт в різних пунктах прийому відрізняються. Звертаючись до компанії «Metallic», ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід, лояльну цінову політику і оперативність. Вам при цьому робити нічого не потрібно, за вас все зроблять наші професіонали. Наші робочі самі приїдуть до вас, занурять і вивезуть накопичився лом.

Чому здавати лом краще в «Metallic»?

Будь-які, навіть найміцніші металеві вироби рано чи пізно приходять в непридатність. На тлі цього виникає логічне запитання - що робити зі скупчилися відходами? Найпростішим і вигідним способом позбутися від непотрібного мотлоху є його здача в спеціалізовані пункти прийому.

Компанія «Metallic» займається комплексним вирішенням питань, пов'язаних з металевим ломом. Ми здійснюємо покупку металобрухту в будь-яких кількостях і пропонуємо одні з найвигідніших розцінок на ринку. Завдяки професіоналізму наших співробітників, всі маніпуляції виконуються швидко, акуратно і якісно.

«Metallic» - це компанія, яка надає величезний спектр послуг. Це демонтаж, навантаження та вивезення. За час ведення діяльності на ринку ми змогли завоювати довіру багатьох клієнтів. Це обумовлено чесної і плідною роботою наших фахівців і небайдужим ставленням до клієнтів. Ми пропонуємо найкращі умови на ринку прийому металу в Києві, тому до нас щодня звертаються десятки великих підприємств і приватних осіб.

Ми маємо всі необхідні ліцензії на ведення основної діяльності - прийом металобрухту. Вагове обладнання постійно піддається численним перевіркам. Ми маємо в своєму розпорядженні великим автопарком спецтехніки, що виключає необхідність самостійно шукати транспортний засіб для вивезення габаритних конструкцій. Завдяки наданню великого спектра додаткових послуг, покупка металобрухту в Києві здійснюється швидко, зручно, ще й вигідно.

Ми маємо всі ресурси для вирішення навіть найскладніших завдань. Оплата за прийняте вторсировина здійснюється відразу після зважування. Звернувшись до нас, ви зрозумієте, що кращих пропозицій на ринку просто не знайти.

Для початку співпраці зв'яжіться з нашими менеджерами та узгодьте час виїзду фахівців на об'єкт. Наші співробітники прибудуть на місце і виконають всі необхідні роботи швидко і акуратно.