Купівля плівки в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Для нашої країни досить серйозною проблемою на сьогодні є наявність всілякого сміття, яке продовжує накопичуватися у величезних кількостях. Всілякі матеріали, що використовуються для упаковування різних товарів, не розкладаються природним шляхом, цим вони дуже сильно забруднюють навколишнє середовище. Плівка в столиці використовується в торгівлі, виробничій сфері і так далі. Щодня викидаються тонни даного матеріалу, що призводить до поступового розростання звалищ. Саме з цих причин купівля плівки в Києві - це дуже важлива діяльність, розвитку якої слід приділяти належну увагу.

Відома столична фірма Metallic пропонує надійне рішення окресленої вище проблеми - закупівля плівки та її подальше перероблення на максимально вигідних для столичних жителів умовах. Виконувана спеціалізованими підприємствами перероблення дозволяє відтворити поліетиленові вироби для подальшого застосування в тій чи іншій сфері.

Купівля плівки в Києві - Metallic

Наша компанія може купити стретч-плівку дорого!

Попри те, що прийом стретч-плівки в Київській області не дуже популярний, розцінки на дану вторсировину є цілком гідними, особливо, якщо ви ведете співпрацю з такими компаніями як наша. Підприємство «Metallic» завжди пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці. Ми завжди раді, як великим, так і дрібним поставкам даної продукції, оскільки ми пам'ятаємо про те, що крім отримання прибутку за утилізацію плівки, ми допомагаємо очистити наш рідний край від шкідливих відходів. Тому купівля відходів плівки нашою компанією здійснюється сім днів на тиждень на найпривабливіших для клієнтів умовах.