Прийом акумуляторів у Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Утилізація автомобільних акумуляторів і батарей, що використовуються в роботі спецтехніки, є дуже актуальною діяльністю, вона необхідна, для того, щоб зменшити обсяг токсичних речовин, які викидаються побутових відходах. У цих приладах містяться важкі метали, лужні речовини, кислоти, які при потраплянні в ґрунт або воду, істотно шкодять навколишньому середовищу. Виходячи з цього, все більше розвивається такий сервісний напрямок як прийом акумуляторів.

Наша компанія виявляє турботу про довкілля, з цієї причини нами було прийнято рішення організувати прийом акумуляторів, ціна цих пристроїв у нас досить висока, в чому ви можете переконатися, принісши нам цей непотрібний непотріб, який зберігається у вашому гаражі, сараї або підсобці. Звернувшись до наших пунктів прийому в Київській області, кожен охочий зможе досить швидко здати невикористовуваний вживаний автомобільний акумулятор.

Прием аккумуляторов бу в Киеве - компания Металлик

На прийом старих акумуляторів ціна у нас найвигідніша!

Відома українська компанія Metallic здійснює таку корисну діяльність як прийом акумуляторів у Києві та селищі Калинівка Київської області. Ми пропонуємо всім тутешнім жителям, які володіють даними пристроями, співпрацю на найвигідніших умовах. Так що якщо ви до цього моменту не знали, де приймають акумулятори дорого в Києві, тепер ви завжди можете звернутися в наш приймальний пункт. Оскільки утилізація акумуляторних приладів пов'язана з істотним ризиком для навколишнього середовища, таке серйозне і відповідальне завдання слід доручати лише справжнім професіоналам.