Прийом паперу і пластику в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

 У нашій країні вже протягом декількох років активно розвивається промислова сфера з перероблення вторинної сировини, а саме паперового та пластикового сміття. Саме дані вироби є неймовірно важливою проблемою, яка негативно впливає на екологічну ситуацію в Україні. На сьогодні прийом паперу і пластику в Києві здійснюється відповідними організаціями, схожі пункти розташовані практично в кожному українському місті. Такі компанії займаються прийомом і подальшою доставкою макулатури в призначені для утилізації або перероблювання місця.

Багатьох людей цікавить дуже популярне питання, скільки коштує кілограм паперу. Конкретна вартість за кілограм залежить від кількох важливих факторів:

  • Стан вашої макулатури;
  • Відсутність або, навпаки, наявність небажаного сміття;
  • Кількість і вид принесених матеріалів (наприклад, кілограм картону цінується трохи вище, ніж кілограм звичайної паперової продукції).


Скільки коштує папір: прийом паперу та пластику в Києві


Хочете позбутися від непотрібних старих газет і безлічі пляшок з пластику, які захаращують вашу підсобку? Тоді вам варто неодмінно звернутися до спеціальних пунктів прийому пластику. Папери, які стосуватимуться таких організацій, спрямовуються на відповідні підприємства для подальшої утилізації, що сприяє поліпшенню екологічної ситуації в нашій країні.

Представлений папір з макулатури негативно впливає на екологічну ситуацію нашої країни, адже дана сировина досить довго розкладається в землі, що призводить до забруднення ґрунту різними хімікатами.