Прийом брухту чорних металів і демонтаж металоконструкцій

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Столична компанія «Metallic» здійснює прийом брухту чорних металів і демонтаж металоконструкцій на найвигідніших умовах для замовників з усієї Київської області. Якщо вам потрібно виконати оперативний і при цьому акуратний демонтаж металоконструкцій на металобрухт, обов'язково телефонуйте представникам нашої компанії для уточнення час виїзду наших компетентних працівників за вказаною вами адресою.

У нас найвигідніша ціна демонтажу металу в Києві

Прийом брухту чорних металів і демонтаж металоконструкцій - Metallic

Як ви знаєте, на території Київської області регулярно проводяться ті чи інші будівельні, реконструкційні та монтажно-укладальні роботи. І дуже часто тутешнім фірмам-забудовникам для початку проведення подібних робіт потрібен професійний демонтаж металоконструкцій. Вартість робіт з демонтажу, як правило, визначається двома основними показниками: їх складністю і обсягом.

На допомогу у розв'язанні таких питань завжди готова прийти відома в столиці компанія «Metallic», в штаті якої працюють виключно досвідчені і кваліфіковані фахівці, що добре знають свою справу. Також у нашому розпорядженні є справний вантажний автотранспорт різної вантажності, це дозволяє нашим клієнтам тут же продати демонтований металевий брухт за найвигіднішою ціною.

Щоб уточнити вартість демонтажу металу на той чи іншому об'єкті, вам слід зателефонувати нашому менеджеру за вказаними на нашому вебресурсі телефонними номерами. Він обов'язково проінформує вас щодо актуальних розцінок і обговорить зручний для вас час для початку проведення робіт з розбору металоконструкцій. Також, у нас в пунктах прийому можна здати мідь.