Прийом міді - Київ

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 8,5 8,0
До 5т. 8,2 7,8
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 2,3 2,3

Мідь сьогодні широко застосовується в різних галузях промисловості. У поєднанні з іншими металами вона формує дуже цінні метали. Прийом міді в Києві надає можливість отримати цінну сировину з вживаних конструкцій або предметів. Компанія «Metallic» завжди надає вигідні ціни на лом металів. Ми приймаємо вторсировину від фізичних та юридичних осіб в будь-яких обсягах.

Прийом міді - Київ, ціна

Мідь - це пластичний метал, рожево-золотистого відтінку. При відсутності ж оксидної плівки сировину чистого рожевого кольору. Мідь має високу тепло- і електропровідність. Це малоактивний метал, який не взаємодіє з водою. Він видобувається з природних сполук руд. У стародавні часи з даної сировини виготовлялося зброю, що обумовлено його високою пластичністю. Мідь застосовується в основному в електротехнічної промисловості.

Ціна на прийом брухту міді в Києві залежить від різних чинників:

  • якість і вид металу;
  • наявність домішок;
  • географічне розташування пункту прийому;
  • ринкова ситуація.

Прийом міді в Києві дозволяє заповнити її недолік, оскільки щорічно в природних покладах цієї сировини стає все менше. Більш того, при здачі міді зменшується забруднення навколишнього середовища.

Мідні рудники вперше виявили ще в третьому тисячолітті до нашої ери. Даний ресурс спровокував потужний поштовх для розвитку цивілізації і нових розробок. Мідь використовується для виготовлення як окремих приладів, так і для їх комплектуючих. Невелика кількість брухту міді міститься в сантехнічних виробах, газових пальниках, електроприладах і так далі.

Прием меди в Киеве - компания Metallic

Компанія «Metallic» є однією з провідних компаній з прийому металу в Києві, яка купить у вас лом за високу ціну. Звертаючись до нас, ви завжди можете бути впевнені в справедливою ціною і оцінкою брухту. В ході прийому вторсировини оцінюються такі показники:

  • вид міді;
  • обсяг партії;
  • хімічний склад;
  • ступінь готовності до подальшої обробки.

Зростання цін на кольоровий метал обумовлений зменшенням природних запасів міді. У процесі переробки цей метал не втрачає свої хімічні та фізичні властивості. Вторсировину дуже затребуване в автомобільній промисловості і при виробництві кабелів, радіаторів, проводів і трансформаторів.

В основі закупівельної ціни вторсировини лежить його біржова вартість. Склад металу визначається наявністю інших металів. В цілому, мідний брухт має чотири сорти. Всі присутні додавання в меді можуть як покращувати фізико-хімічні властивості, так і покращувати їх.

Де найвигідніше можна здати мідь в Києві?

Якщо ви шукаєте надійного партнера на довгий термін, ви перебуваєте на потрібному сайті. Ми працюємо в сфері прийому металу вже багато років і завжди налаштовані на довгострокове партнерство.

Точна ціна партії брухту визначається після його оцінки. Дізнатися попередню вартість ви можете на сайті нашої компанії. Наші розцінки є одним з найбільш високих в Києві. Розрахунок за здану сировину здійснюється відразу ж після оцінки партії. Наша компанія надає величезний спектр послуг, серед яких: демонтаж, навантаження та вивезення. Ми завжди гарантуємо оперативність прийому та високу якість проведення всіх робіт. Право на ведення нашої діяльності підтверджують відповідні ліцензії.

Якщо ви хочете здати партію брухту міді, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону. Ми завжди відкриті для всіх клієнтів і готові надавати всю актуальну інформацію щодо розцінок і умов співпраці.