Прийом металу - Київ

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

В процесі виробництва різних деталей, а також будівельних, сантехнічних та ремонтних робіт, нерідко утворюються відхідні матеріали - металобрухт. Завдяки вторинному переробленню можна зберігати корисні копалини, а також заробити. Прийом металу, Київ, в тому числі здійснюється в компанії Metallic. На сайті можна уточнити всю необхідну інформацію, а також ціну.

Плюси здачі брухту і його види

Прийом металу має найголовніша перевага - економія сировини, яка необхідна для виробництва нового (вода, електрика). Тобто переробити, перетопити лом істотно економніший, ніж добування, плавлення та інші заходи, необхідні для отримання нового металу. Крім того, зменшується екологічне забруднення. Знижується кількість викидів в повітря, воду, а також немає такої великої кількості відходів.

Розрізняють такі види брухту:

  • Чорний метал. Можна здавати батареї, труби, ванни, каналізаційні люки, а також відходи, що утворюються в результаті роботи металообробних підприємств (стружка, окалина, порошкоподібний матеріал). Також часто привозять частини двигуна, мотори, профілі, арматури, побутові прилади.
  • Кольоровий метал. Його кількість може бути меншим, а ось вартість трохи вище. В пункти прийому здають алюміній, свинець, бронзу, латунь, мідь, цинк, нержавійку. Зазвичай цветмет міститься в кабелях, проводах, трубках, теплообмінниках, музичних інструментах, акумуляторах, деталях електроприладів і так далі.

Прийом металу в Києві здійснюється в пунктах прийому компанії, а також і в обласних центрах. На сайті можна ознайомитися з прайсом, щоб переконатися в тому, що ми пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці як за вартістю, так і по послугах, що надаються.

 

Прийом металу Київ - компанія Metallic

Прийом металу - ціна

Вартість брухту нестабільна, вона часто змінюється, оскільки залежить від багатьох факторів:

  1. кількість;
  2. вид брухту: чормета або ж кольорового;
  3. стан матеріалу (з домішками, забруднення, наявність іржі);
  4. товщина, що здаються шматків;
  5. зміст кольоровими позначками сплавах, якщо вони здаються в пункт і так далі.

Також на ціноутворення впливають послуги, які надають фахівці компанії: демонтажні роботи, вивіз або самовивезення, різання великих елементів. Ціна на прийом металу в Києві варіюється в наступних межах: чорний лом - 5,6 грн за 1 кг, кольоровий - від 35 до 150 грн за кг (свинець, мідь і так далі).

Співробітники пункту прийому виставляють також особливі вимоги: в складі брухту не повинні знаходитися елементи, здатні завдати шкоди здоров'ю людини, повна відсутність хімічних рідин або масла, а показники рівня радіації не завищені.

Прийом металу - самовивезення в Metallic

Ті люди або підприємства, які планують здавати лом, але хочуть заощадити на таких витратах, як доставка продукції співробітниками компанії Metallic, слід зробити це самостійно. Самовивіз клієнтом і транспортування в пункт прийому іноді економить великі суми. Якщо обсяги досить великі, тоді впоратися з ними без допомоги спеціалізованої техніки та працівників буде складніше. Адже, якщо в плани входить здача чормета у вигляді арматури та будівельних конструкцій, то перед вантаженням в транспорт їх потрібно правильно демонтувати, розпиляти, завантажити.

Компанія Metallic вже багато років здійснює прийом металу в різних кількостях за прийнятною вартістю. При цьому співробітники проводять якісну оцінку матеріалу, при необхідності виконують всі демонтажні, навантажувальні і транспортні послуги з наданням гарантії якості. Для зв'язку з менеджерами нашої організації можна використовувати контактні телефони.