Прийом металу: ціна за кілограм

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 8,5 8,0
До 5т. 8,2 7,8
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 2,3 2,3

Більшість жителів нашої країни задаються питанням, скільки зараз лом металу, і за якою ціною здійснюється прийом різних металевих виробів? Як відомо, на сьогоднішній день металобрухт користується величезним попитом на сучасному ринку вторсировини. Саме тому прийом металу, ціна за кілограм якого вас приємно здивує, особливо затребуваний на спеціальних підприємствах, які займаються вторинним виробництвом різного роду приладів і виробів.

Навіщо варто звертатися в площадки з прийому металу?

Напевно деякі жителі нашої країни навіть не мають на увазі, що вони є справжніми щасливчиками, які мають власний скарб в гаражі або в старому занедбаному сараї. Яка вартість такого «джек-поту»? Мало хто знає, що ціна металевого непотребу останнім часом стала дуже висока. Завдяки цьому можна отримати додаткову грошову прибуток навіть від старого карбюратора, який вже давно вийшов ладу і лише займає вільне місце на задньому дворі вашого дачної ділянки. Не полінуйтеся провести ревізію і дізнатися, скільки на даний момент здійснюється прийом металу, який покрився іржею або відноситься до категорії «лом».

Вартість чорного металу на сучасному ринку з кожним днем ​​все більше підвищується. Тепер вам не доведеться витрачати свій час на тривалу транспортування металопродукції, адже за допомогою спеціальних пунктів прийому, що надають свої транспортні послуги, ви зможете не тільки позбутися від непотрібних речей, а й також заробити певну грошову суму, попередньо дізнавшись, скільки 1 кг металу. Так що можна зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що ціна на металеві вироби приємно порадує тих, у кого є величезна кількість старого металу. Це можуть бути несправні запчастини та деталі для автомобілів або мотоциклів, побутових пристроїв (холодильник, пральна машина або мікрохвильова піч), залізні решітки або двері, заіржавілі, каркас від старої ліжка та інше.

Почім металобрухт в спеціалізованих пунктах прийому?

У деяких великих містах і невеликих населених пунктах України активно розвивається така виробнича сфера як переробка вторинної сировини, а саме - металу, ціна якого постійно збільшується. Для того щоб налагодити таке виробництво, важливо регулярно поповнювати запаси металобрухту новими металовиробами. Тому багато пунктів прийому металобрухту пропонують вигідну вартість на, здавалося б, абсолютно непотрібний мотлох, який припадати пилом вдома у багатьох жителів нашої країни.

Ціна на металобрухт повністю відповідає значущості представленого матеріалу, видобуток якого на багатьох видобувних об'єктах припинена. Таким чином, ви зможете не тільки допомогти підприємствам і організаціям знову випускати певні товари, а й також отримаєте унікальну можливість додаткового заробітку до своєї основної зарплати в спеціалізованих місцях прийому металу, де його вартість гранично висока.

Якщо у вас вдома, на дачі або в квартирі є залишки старих побутових приладів, різні металеві конструкції та інший метал - це відмінний спосіб отримати бажаний дохід всього за кілька хвилин, адже навіть стара іржава машина, на якій вже давно ніхто не їздить, може стати справжнім скарбом для свого власника. Представлений металобрухт, ціни на який регулярно підвищуються, є ідеальним способом заробити значну грошову суму за короткий відрізок часу.

На офіційній сторінці нашої компанії кожен клієнт зможе більш детально ознайомитися з відповіддю на найпопулярніше запитання: скільки метал, і яка його конкретна вартість за 1 кг металобрухту.