Прийом металобрухту дорого

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Металобрухт є високоліквідним і затребуваним товаром, за який щодня ведеться активна боротьба між компаніями з переробки сировини. Вітчизняна компанія «Metallic» здійснює прийом металобрухту дорого в українській столиці. Ми приймаємо дане вторсировину за найвищими цінами!

Компанія «Metallic» здійснює прийом металобрухту дорого і в необмеженій кількості. Даний матеріал дуже затребуваний у багатьох сферах промисловості і будівництва. Приймаємо як малогабаритні, так і великогабаритні предмети. Ми спеціалізуємося на закупівлю і демонтажі брухту в Києві і області. Чи готові купити метал в будь-який зручний для вас час. Купуємо чорний і кольоровий брухт як в чистому вигляді, так і у вигляді сплавів.

Скупка і демонтаж металу за вигідною ціною

Прийом металобрухту дорого В розпорядженні компанії уся спецтехніка, необхідна для оперативного вивезення. Ціна залежить від якості матеріалу і змісту інших компонентів. Купуємо мідні, алюмінієві, свинцеві, сталеві і титанові сплави. Вивіз здійснюється згідно з усіма нормами технічної безпеки. Зручне розташування приймального пункту дозволяє оперативно виконувати вантажно-розвантажувальні роботи без втрати часу на очікування в чергах і заповнення численних документів.

Схема співпраці виглядає наступним чином:

 • оформлення заявки. Залиште заявку на сайті або замовте зворотний дзвінок;
 • виїзд менеджера на об'єкт;
 • оцінка матеріалу і виїзд транспорту. Вибір автотранспорту здійснюється в залежності від обсягу ресурсу;
 • зважування. У пункті прийому виконується зважування на вагах, що володіють високою точністю;
 • оплата. Розрахунок виконується миттєво, без затримок.

Ми допоможемо вам позбавитися від непотрібного металевого непотребу і отримати при цьому непогані гроші. Не поспішайте викидати брухт, скористайтеся можливістю заробити на ньому, а наша організація допоможе зробити це максимально вигідно. В спектр діяльності входить демонтаж великих і малих металоконструкцій. Всі роботи виконуються фахівцями в найкоротші терміни. Багато підприємств, які скористалися нашими послугами, стали нашими постійними клієнтами.

Переваги співпраці з нами

Сьогодні на ринку працює багато організацій, які вирішують питання вивезення непотрібного сміття, але не всі роблять це професійно. «Metallic» - це група професіоналів з величезним досвідом роботи. Клієнти, які віддали перевагу нашій фірмі, ні разу не пошкодували про свій вибір. Співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. Діяльність компанії ведеться з повним документальним супроводом. На першому місці стоїть відповідальність і акуратне ставлення до виконану роботу. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

 • чесну і вигідну вартість;
 • оперативне виконання робіт;
 • професійний підхід;
 • надання гарантій якості;
 • об'єктивну оцінку сировини;
 • грамотне ведення документів.

Скільки коштує здати металобрухт? Розрахунок ціни здійснюється фахівцями на вигідних умовах. Для тих, хто бажає здати брухт, ми готові надати всю необхідну інформацію щодо вартості, умов оцінки та вивезення. Багатий досвід фахівців дозволяє з першого погляду оцінити здається сировину. З нами ви забезпечите собі приємне проведення часу без непотрібного сміття, і отримати при цьому непоганий прибуток. Ми зарекомендували себе як надійна і стабільна організація з прийому вторинної сировини.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію фахівців і взаємовигідні умови співпраці. Процедура скупки максимально оптимізована. Все що від вас вимагається - зв'язатися з нами за телефоном та погодити час зустрічі.