Прийом пластикових пляшок: ціна в Київській області

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Наша організація вже протягом декількох років активно займається утилізацією пластикового сміття, яке збирається з усієї Київської області. На прийом пластикових пляшок ціна в Київській області приємно здивує клієнтів, які зважилися очистити власний двір, гараж або підсобку від непотрібного мотлоху. Як відомо, викидати таке сміття в звичайні побутові контейнери не рекомендується, оскільки пластик практично не розкладається в земельному ґрунті, забруднюючи його різними хімічними відходами. Таким чином, ви отримуєте не тільки відмінну можливість додаткового заробітку, а й також сприяєте поліпшенню загальної екологічної ситуації в країні.

На сьогодні здати пластикові пляшки можна у відповідних пунктах прийому, де всі вироби збираються у величезні мішки для зручного транспортування на подальше місце утилізації даної продукції.

Де приймають пластикові пляшки за вигідними цінами?

Якщо ви досі не знаєте, куди саме можна здати пластмасове сміття, тоді звертайтеся за допомогою на наш офіційний сайт. Утилізація пластикових пляшок здійснюється на спеціальних підприємствах, де тара проходить ретельний процес перероблення, після якого вторинна сировина відправляється на заводи і фабрики. Якісне перероблення пляшок дозволяє отримати відмінну сировину для подальшого виробництва пластикової тари, яка активно використовується в промислових сферах. Щоб уточнити наші ціни, телефонуйте за вказаними телефонними номерами.