Прийом кольорового металу за кращими цінами

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Прийом кольорового металу за кращими цінами - це напрямок, який цікавить дуже велика кількість жителів Київської області. Найвигідніші рішення в даній галузі пропонує відома вітчизняна організація «Metallic». Розцінки, які пропонуються нашими пунктами прийому кольору в таких населених пунктах як Київ і Калинівка, є дуже високими.

Прием цветмета дорого в Киеве и Киевской области фото - компания Металлик

Збирання кольорового металевого брухту являє собою не просто поширений варіант для отримання додаткового заробітку. Він також є найважливішим напрямком діяльності, особливо в умовах використання ресурсів, що закінчуються, що дуже актуально для нашої країни, де металургійна, машинобудівна і металообробна галузі досить розвинені. Кожна з них, як відомо, потребує постійного припливу сировинної продукції - металу, а видобуток оного являє собою дуже дорогий процес, пов'язаний з чималою кількістю складнощів. Чому і виникає необхідність у переробці брухту. Радує, що на прийом квітмету ціна сьогодні досить висока, це є непоганою мотивацією для отримання додаткового доходу як для приватних осіб, так і для різних будівельних організацій і ремонтних фірм. Ось причини, з яких такий напрямок як прийом квітмету цілодобово, набирає все більшої популярності у всій Україні та Київській області, в тому числі.

Щоб дізнатися адреси прийому кольору пунктами, організованими компанією «Metallic», перейдіть до розділу нашого сайту «Контакти». Наші ціни вам обов'язково сподобаються.