Прийом кольорового металу - Київ

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Кольорові метали були і залишаються затребуваними в різних сферах промисловості. Закупівля вторинної сировини дозволяє економити корисні копалини і відповідати вимогам металургії машинобудування та інше. Якщо ви цікавитеся компаніями, які здійснюють прийом кольорового металу в Києві, компанія «Metallic» готова запропонувати вам свої послуги. З нашою допомогою ви не просто позбудетеся від непотрібного мотлоху, але і зможете при цьому непогано заробити.

Прийом кольорового металу - яка ціна?

Мідь, алюміній і латунь легко переробляються повторно і без всяких втрат. Останнім часом в нашій країні спостерігається збільшення оборотів промислових підприємств, які використовують у своїй діяльності вторсировину (брухту кольорових металів). Це обумовлено необхідністю великих вкладень на пошук нових джерел руди, її видобуток і переробку.

Вторинна переробка істотно знижує фінансові витрати і економить природні ресурси. На тлі цього збільшується попит на кольорові метали, і підвищуються ціни на цю сировину. Ціни на прийом кольорового металу в Києві формуються з урахуванням:

  • типу металу;
  • обсяг;
  • склад;
  • габарити конструкції;
  • необхідність надання додаткових послуг.

Одним з найважливіших показників, що впливають на кінцеву ціну, є тип металу. За даним фактору виділяють основні (цинк, мідь) і ті, які рідко здаються (вольфрам, молібден) типи кольорового брухту. Вартість вторсировини підвищується або знижується виходячи з якості вторсировини. При наявності домішок ціна буде знижуватися. На якість також впливає наявність пластика, пайки, елементів обмотки і фарби. Утилізують підприємства найчастіше купують лом кольорових металів у вигляді стружки, шматків і порошку.

 Кусковий метал вимагає великі площі для свого зберігання. До того ж, при його переробці йде більше коштів і часу. Тому вартість такого металу буде нижче. Що стосується порошку і стружки, в такому вигляді кольоровий метал зберігати, переробляти і транспортувати набагато простіше.

Прием цветного металла в Киеве - Metallic

Типи кольорових металів

Прийом кольорового металу дозволяє забезпечити великі підприємства вторинною сировиною, а також надати населенню можливість позбутися від непотрібного мотлоху і отримати додатковий дохід. Найбільш поширеними типами брухту кольорових металів є алюміній, титан, мідь і свинець.

Найбільш затребуваним і дорогим металом на сьогодні є мідь. Не меншою популярністю користуються сплави міді у вигляді латуні.

Олово - це вторинний цветмет, який значно дорожче, ніж мідь. Особливо цінується чисте олово, проте все ж частіше зустрічаються оловаЛігатури метали. Як правило, це побутові трубопроводи, посуд, відпрацьовані підшипники та інше. Алюміній має невисоку ціну, зате велику популярність. До групи середньої цінової категорії входить свинець. Це важкий метал, який зустрічається в автомобільних акумуляторах, оболонках силових кабелів і оплетке кабелю.

У число дорогих металів також входить нікель, Однак в чистому вигляді він здається досить рідко. Джерелом даної сировини є нагрівальні елементи обладнання, акумулятори або відпрацьовані електроди.

Фахівці компанії «Metallic» завжди готові відповісти на питання, які виникають і надати цінні поради. Ми робимо все можливе для того, щоб наші клієнти неї витрачали свій час і сили демонтаж або навантаження металевого брухту.

Прийом металобрухту в Києві від імені нашої фірмою здійснюється на офіційній основі. При необхідності, ми завжди готові надати своїм клієнтам всі підтверджуючі документи. Для початку співпраці зв'яжіться з нашими менеджерами та узгодьте час виїзду фахівців на об'єкт.