Приймання кольорових металів

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Приймання кольорових металів проводить безліч різних пунктів. Але тільки у нас ви знайдете найприємніші ціни. За довгу роботу, фірма виробила дуже вигідні умови співпраці. Наприклад, якщо ви не можете самі вивезти непотрібні елементи, наша бригада сама приїде до вас. При необхідності демонтажу, всі роботи лягають на плечі наших співробітників. Приймання кольорового металу, ціни якого ви можете дізнатися у наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами, може стати дуже вигідною справою!

Чому скупка кольорового металу так важлива? Заводи споживають більше сировини, ніж можуть їм надати природні ресурси. Саме тому вони звертаються за допомогою до таких фірм, як наша. Заводам набагато вигідніше купувати метал для вторинного перероблення, ніж видобувати його наново. Також купівля кольорових металів покращує стан екології, знижуючи навантаження на природні ресурси. Ви можете зайнятися прибутковою і благородною справою.

Приймання кольорових металів - Metallic

Якщо у вас є предмети з кольорового матеріалу або з його змістом, які ви не знаєте, куди подіти і збираєтеся викинути, не робіть цього. Краще зв'яжіться з представниками нашої компанії і заробіть на цьому грошей! Якщо у вас є джерела постійного поповнення запасів кольорового металу, ми можемо запропонувати вам довгострокове співробітництво. Нас цікавить все: від невеликих запчастин до труб і арматури.

Скуповування кольорових металів, ціни якої залежать від обсягу і якості матеріалу, що здається, підрозділяється на легкі і важкі. До легенів відноситься алюміній, титан, магній, а до важких - олово, мідь, цинк, свинець. Виготовлені продукти з вторинної сировини виходять набагато дешевше по собі вартості, але при цьому їх якість залишається відмінною!