Прийом вторсировини - Київ

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Якщо ви хочете позбутися від вторсировини, яке накопичилося на підприємстві або в особистому гаражі і при цьому заробити, тоді слід здати все зібране в спеціальний пункт, де проводиться прийом вторсировини (Київ) на вигідних умовах. Уточнити вартість, а також умови здачі всіх відходів можна на сайті компанії Metallic. Фахівці працюють з різними видами, обсягами металобрухту.

Різновиди пунктів прийому металобрухту

У містах існує безліч точок, куди можна здати будь-які види вторсировини. Вони бувають наступних варіантів:

  • мобільні. Спеціальна машина під'їжджає за узгодженим розкладом за потрібною адресою;
  • стаціонарні. У приміщенні-сховище проводиться прийом, а також сортування, складування всіх здаються матеріалів;
  • спеціальні ящики стаціонарні. Контейнери використовуються для збору різного виду сміття (макулатура, брухт і так далі).

Якщо говорити про прийом вторсировини в Києві як металобрухту, то він проводиться в стаціонарних пунктах. Окремі з них можуть працювати з фізичними особами, вони розраховані на невеликі обсяги. Але найчастіше такі організації беруть лом у великій кількості, наприклад, відходи з підприємств.

Прийом вторсировини - Київ - компания Metallic

Види і особливості підготовки вторсировини до здачі

Відходи сортуються відповідно до стандартів компанії. Якщо ви не збираєтеся займатися цим, то наші співробітники візьмуться за цю роботу за додаткову плату.

Якщо у ваші плани входить здати металобрухт, тоді слід розуміти, що він може бути наступним:

  1. Чормет. Сюди відносять такі види виробів з металу: всі різновиди чавуну, ванни, батареї, труби, каналізаційні люки, арматури, профілі, двигуни, мотори, трансформатори, оцинкована, нержавіюча сталь. Лом може здаватися в вигляді шматків, стружки, порошку, пластин і так далі;
  2. Кольормет. В приймання візьмуть вироби з міді, бронзи, латуні, цинку, свинцю, алюмінію і так далі.

Прийом вторсировини проводиться досвідченими фахівцями, які здатні дати правильну оцінку матеріалу. Здавати можуть як фізичні, так і юридичні особи, а також бюджетні організації. При цьому необхідно мати інформацію про особливості, описі металобрухту, документи, що підтверджують право власності, а також документи, що підтверджують особу.

Прийом вторсировини - ціни

Вартість залежить від типу відходів, а також його стану і кількості. Ціни на прийом вторсировини встановлюються на оптимальному рівні. Ми рекомендуємо попередньо промоніторити прайс компанії. Вартість на металобрухт може варіюватися від 30-40 грн / кг. Прийом вторсировини на найвигідніших умовах здійснюється компанією Metallic. Сюди ви зможете здати будь металобрухт самостійно, або замовивши послугу вивозу з вашої території. Також компанія надає послугу демонтажу і різання металевих виробів, конструкцій. На сайті компанії вказано всі умови співпраці, а також розцінки на брухт.