Приймання чорного металу в Києві та Калинівці

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Наша фірма спеціалізується на наданні таких послуг як приймання чорного металу в Києві за максимально вигідною ціною. Така пропозиція вас обов'язково здивує своєю вигідністю. Ви можете укласти з нами вигідну угоду. Для кожного клієнта у нас існують вигідні умови і пропозиції. Наші співробітники організують приймання чорного металу, ціна якого буде досить високою. Пункт прийому підприємства «Metallic» має зручне місце розташування, тому дістатися до нас завжди не складає будь-яких труднощів.

Слід зазначити, що ціна приймання брухту чорних металів залежить від деяких факторів: габарити виробів, стан матеріалу, обсяг і складність демонтажних робіт (якщо такі будуть потрібні клієнту).

Приймання чорного металу в Києві та Калинівці - Metallic

У нашій компанії працюють виключно фахівці, які всю роботу виконують швидко. Наші співробітники без заминок виконають розвантаження і зважування вторсировини. Приймання брухту чорних металів ми здійснюємо на взаємовигідних умовах, оскільки дорожимо довірою наших клієнтів. Звернувшись до нас, ви точно не пошкодуєте, ми позбавимо вас від непотрібного мотлоху, який займає у вашому будинку багато місця. Ви заробите додаткові кошти, що поповнить ваш поточний бюджет.

Зараз дуже правильним і виваженим рішенням вважається здати металоконструкції та їх елементи, оскільки видобувати нову сировину дуже дорого, а завдяки наявності вторсировини виробничий процес стає більш економним і ефективним. До того ж це також може певним чином захистити навколишнє середовище від надмірного забруднення.

Приходьте до нас, якщо вас цікавить приймання чорного металу цілодобово, ми працюємо для вас сім днів на тиждень. Ми транспортуємо і зважуємо найбільш габаритні предмети. Не потрібно зберігати вдома всякі старі металеві вироби, які давно прийшли в непридатність або ви ними не користуйтеся. Також не треба викидати їх, бо на цьому можна гарненько підробити. Ми допоможемо вам позбутися непотрібного мотлоху і отримати додатковий прибуток.