Приймаємо чорний брухт за кращою ціною

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Ви бажаєте здати брухт на вигідних умовах? Тоді обов'язково звертайтеся до приймального пункту, організованого відомою столичною компанією «Metallic». Ми приймаємо чорний брухт за кращою ціною в місті Київ. Для уточнення нинішніх розцінок на той чи інший вид металовиробів ви можете зателефонувати нашому компетентному представнику за вказаними номерами телефонів.

Здати чорний брухт у Києві та Київській області - Metallic

Чому здати відходи чорного брухту слід саме в наш пункт прийому?
До основних переваг співпраці з нашою компанією слід віднести наступне:

  • Найвигідніші розцінки на брухт чорних металів.
  • Можливість здати як невеликий, так і найбільший обсяг металовиробів.
  • Вигідні індивідуальні пропозиції для столичних фірм і виробничих майданчиків, в результаті діяльності яких залишається велика кількість чорного брухту.


Крім цього, важливою перевагою співпраці з фірмою «Metallic» є можливість скористатися таким сервісом як вивезення металобрухту. Це дуже зручно для людей, у яких немає достатньої кількості часу або автотранспорту для самостійного транспортування брухту.

Нагадуємо, що на таку металопродукцію як брухт чорних металів ціна у нас найвигідніша в українській столиці. Тому працювати з нами завжди дуже зручно. Для того, щоб здати чорний брухт за ціною, яка буде дійсно високою, звертайтеся за вказаними в розділі «Контакти» адресами в містах Київ і Калинівка. Ми працюємо сім днів на тиждень для максимальної зручності наших клієнтів з усієї української столиці.