Прийом металобрухту в Києві за найкращими цінами

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Наша компанія протягом багатьох років здійснює прийом металобрухту в Києві за найкращими цінами. Свою діяльність ми проводимо в декількох напрямках, кожне з яких користується підвищеним попитом у наших клієнтів. Ми приймаємо від підприємств і компаній промисловий металобрухт. З нами співпрацюють в тому випадку, коли необхідно позбутися від застарілого обладнання та конструкцій, непридатного автотранспорту. У металобрухт також можна здати залізничні колії, які раніше були демонтовані за низкою причин.

Демонтаж, доставка, оформлення всіх необхідних документів

Прийом металобрухту в Києві по кращим ценамДоставіть об'єкти в пункт прийому клієнт може самостійно, а може замовити дану послугу в нашій компанії. У наших фахівців великий досвід в демонтажі металломусора, для проведення якого використовується спеціальна техніка.

Скупку у населення чорного і кольорового металу називають прийомом побутового металобрухту. На сьогоднішній день наші фахівці володіють різними способами виконання подібної роботи, завдяки якому всі завдання виконуються дуже якісно і в оптимальні терміни.

Металобрухт може бути чорним, кольоровим і дорогоцінним. До чорного вторсировини відносять залізну і чавунну стружку, відходи від лиття, а також залишки від металообробки. Мідні, алюмінієві, нікелеві, свинцеві, напівпровідникові та титанові вироби відносять до кольорового лому. На ціну впливає те, до якого сорту вони відносяться, а також їх вага, хімічний склад і розмір.

Прийом широкого спектру кольорового і чорного брухту

Що стосується чорного брухту, то його сорт чітко визначено ГОСТом, в якому такі показники як довжина стружки, розмір шматка, склад сумішей дуже чітко прописуються. Важливо пам'ятати, що вимоги, які висуваються до залізного лому, набагато вищі за ті, які застосовуються до чавунному.

Такі види побутового та промислового брухту як смугові, сталеві і листові відходи, так само як і трубного виробництва, є легковажним продуктом. Головна його особливість полягає в тому, що він являє собою чисті відходи діяльності підприємств. Ця особливість відрізняє його від габаритного брухту, серед якого зустрічаються різні частини металоконструкцій. При цьому необхідно розуміти, що металобрухтом не зважають луджені, емальовані або оцинковані предмети.

Слід врахувати, що прийом металобрухту в великих обсягах від населення і підприємств ми виконуємо за спеціальною вигідною ціною. Телефонуйте нам для уточнення всіх нюансів! Також, ми купуємо брухт міді в Києві