Прийом кольорових металів в Києві то області

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Зараз повсюдно відкриті пункти з прийому брухту кольорових металів. Це й не дивно, адже збір і переробка брухту є дуже вигідним родом діяльності з точки зору економіки та екології. Наша компанія, що виконує прийом кольорових металів в Києві, теж вносить свою лепту в збереження природних ресурсів. Фірма вже давно зарекомендувала себе на ринку, активно співпрацює з найбільшими брухтопереробного заводами, а також дозволяє принести доходи за рахунок експорту.

Пропонуєм вигідні та актуальні ціни на металобрухт

Лом кольорових металів (серед них мідь, алюміній, свинець і сплави, що включають їх) завжди цінувався вище, ніж чорних. Вартість такого брухту при прийомі окупається і навіть дає прибуток при реалізації готових виробів з нього. Ось чому більшість прагне роздобути саме цей вид металобрухту, відкриваючи невеликі фірми, які купують лом за вкрай заниженою ціною, а продаючи згодом набагато дорожче. В результаті підприємство або приватна особа, які здають металобрухт, значно програють в ціні. Для того щоб уникнути подібних явищ, слід звертатися в стабільні і надійні компанії, що працюють безпосередньо з металообробними комбінатами. Завдяки цьому тут ви знайдете реальні ціни, без будь-яких посередників і з адекватним відсотком списання на забруднення. Крім цього, компанія регулярно оцінює ситуацію на ринку і виставляє ціни, які є конкурентоспроможними і максимально вигідними для осіб, що здають брухт.

Який кольоровий брухт приймає наша компанія?

Компанія приймає кольорові метали в самих різних варіаціях. Це може бути алюмінієва стружка або алюміній харчової, алюмінієва фольга, електротехнічний алюміній і алюмінієвий профіль. Також приймається чиста і брудна мідь, лужонка, мідь волосиста, стружка з міді і мідна фольга, латунь і нержавіюча сталь. Ми приймаємо радіатори алюмінієві та мідно-латунні, акумулятори, свинець, магній, титан. Кількість прийнятого сировини необмежена.

Купівля кольорового металобрухту здійснюється як у організацій, так і у населення. Компанія працює і на разовій, і на постійній основі, що дозволяє налагоджувати довгострокове співробітництво і пропонувати вигідні умови. Ще одним з переваг є досить зручно розташовані пункти прийому металобрухту. Крім того, є можливість самовивозу брухту кольорових металів. Якщо у вас накопичилося деяку кількість брухту кольорового металу, то саме час доставити його в нашу компанію і отримати додатковий дохід! Також, ми приймаємо лом чорних металів за високими цінами.