Продаж брухту чорних металів в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Продажа лома черных металлов в Киеве Продаж брухту чорних металів в Києві світова металургія ділиться на чорну і кольорову. Дев'яносто п'ять відсотків належить сьогодні саме чорної металургії. Чорним металом називають залізо, до них же відносяться його сплави - стали і чавуни. І хоч заліза в земній корі досить, його виробництво має певні складності. Прийом брухту чорних металів в Києві допомагає зберегти екологію нашої планети і отримати його власникам непоганий прибуток.

Чорні метали знайшли величезну сферу застосування в різних сферах діяльності людини. Наприклад, стали діляться на конструкційні та інструментальні. Вони розрізняються по фізичних, хімічних і механічних властивостей. Конструкційні матеріали мають високу механічну стійкість і використовуються в будівництві. Сучасні хмарочоси зводяться з використанням технологій монолітного будівництва, одним з головних елементів при цьому є арматурний каркас. Продаж металопрокату оптом і в роздріб дозволяє здешевити будівництво, роблячи його більш доступним для замовника. Монолітні технології застосовуються при зведенні будинків, а також тунелів і склепінь метро, ​​бункерів, мостів та інших споруд.

При зведенні «монолітів» використовується пересувна опалубка, вона є досить дорогим продуктом. Продаж листового металу (брухту) за доступними цінами оптом і в роздріб дає можливість зробити щитову опалубку більш економічною.

Інструментальна сталь має високу міцність і твердість завдяки великому вмісту в ній вуглецю.

Для виготовлення турбін, гідравлічних пресів, інструменту використовуються нержавіючі матеріали. Для цього до складу можуть входити хром, нікель або марганець.

Компанією Metallic здійснюється продаж металопрокату в роздріб і оптом. Ми працюємо з будь-якими клієнтами, пропонуючи ряд послуг на вигідних умовах. Наші переваги:

  • Індивідуальний підхід;
  • Наш вивезення брухту;
  • Демонтаж металоконструкцій.

У числі наших послуг - продаж металопрокат, брухту в величезному асортименті для різних цілей оптом і в роздріб.