Продаж металу в Україні

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Як ви знаєте, така сфера як продаж металу в Україні завжди була досить активною і, як і в інших європейських країнах, розцінки на вживану металопродукцію періодично змінюються під впливом величезної кількості різних економіко-політичних аспектів.

Як продати метал? 

Подібне питання сьогодні хвилює чимало жителів України, адже кожен хоче провести максимально вдалу торговельну угоду. Слід зазначити, що велике значення має те, в який саме пункт прийому металу ви вирішили звернутися, тому що деякі з них здатні придбати вашу вживану металопродукцію за дійсно зручною для клієнта вартістю. 
Хоча сьогодні вартість металу в Україні є досить високою, а це означає, що якщо ви вирішили «Продам метал б/в», у вас буде непогана можливість отримати додатковий дохід. До того ж пунктів, зацікавлених у купівлі та продажу металу в Україні сьогодні величезна безліч.

Чому слід вести співпрацю саме з нами?

Все ще не знаєте, як здати металопрокат в Україні на найвигідніших умовах? 


Вибирайте як пункт прийому саме наш майданчик, який здійснює дану діяльність вже багато років. Ми співпрацюємо не тільки з приватними особами, але і з найбільшими організаціями, які постачають б/в метал, що підлягає подальшому перероблюванню. Слід зазначити, що наша компанія здатна також вивезти вашу металопродукцію за вказаною вами адресою власним автомобільним транспортом. Тож якщо ви вирішили «Продам металопрокат», Україна в особі нашої фірми здатна придбати ваш товар на найпривабливіших умовах.