Прийом брухту кольорових металів в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Продажа цветных металлов в Киеве Продаж кольорових металів в КіевеЦветной метал широко застосовується в багатьох галузях промисловості. Але для того, щоб отримати одну тонну металу, необхідно затратити багато ресурсів: енергетичних, водних, людських та інших. Тому продаж кольорових металів в Києві як вторинної сировини допомагає зберегти екологію нашої планети. До кольоровим відносяться такі метали:

- Важкі (мідь, олово, цинк, свинець і ін.);

- Легкі (алюміній, титан, магній).

Алюміній є сріблясто-білий метал, який в три рази легше заліза. Він має високу електропровідність і хорошою стійкістю до корозії завдяки утворенню стійкої оксидної плівці при взаємодії з киснем. Для його виробництва використовується луг, в процесі виробництва вона потрапляє потім в навколишнє середовище. Продаж брухту кольорових металів дозволяє скоротити потрапляння лугу в наші природні ресурси і тим самим сприяє їх збереженню.

Легкий метал, 13-й елемент таблиці Менделєєва, широко використовується в літако- і ракетобудуванні, в автопромі, при зведенні будівель як основа для арматурного каркаса (каркасні будинки, монолітне будівництво).

Продаж кольорових металів, як вторсировини, здешевлює будівництво і робить кінцевий продукт більш доступним для споживача.

З іншого боку, бурхливий ріст технологій дозволяє створювати вдосконалені конструкції, техніку, прилади. Вони приходять на місце старих, які йдуть в лом. У світі накопичується багато застарілих непотрібних речей, брухту, які можна використовувати для подальшої переробки та отримання необхідної сировини для створення нової продукції.

Купівля брухту кольорових металів користується сьогодні великим попитом. Б / у труби, швелера, арматура, лист і інший металопрокат цікавлять не тільки приватників, але і великі виробничі та будівельні компанії.

Одне з найбільш цінних властивостей алюмінію - він не іржавіє завдяки стійкій оксидной плівці. Тому вироби з нього довгі роки зберігають вигляд і якості. Продаж нержавіючого металопрокату - один з напрямків нашої роботи. Компанія Metallic чекає своїх клієнтів. Ми пропонуємо потрібну продукцію за доступною ціною.