Продам мідь за хорошою ціною оптом і в роздріб

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Продам медь по хорошей цене оптом и в розницу Пластічний кольоровий метал золотисто-рожевого кольору - мідь з давніх часів широко використовується людьми в багатьох сферах господарювання. Сьогодні він залишається дуже затребуваним, тому охоче приймається мідний брухт. Продам мідь за хорошою ціною оптом і в роздріб - подібні оголошення можна зустріти і на дошці оголошень, і в інтернеті.

Мабуть, всім відомо зі шкільного курсу фізики, що мідні кабелі відмінно проводять електричний струм, володіючи найменшим опором (на другому місці після срібла серед кольорових металів). Цей матеріал також йде на створення електроприводів, електродвигунів, трансформаторів.

Чисту мідь можна отримати з руд декількома способами, але є на сьогодні ще один економний спосіб її отримання - з брухту. Продам лом міді хорошої якості за доступною ціною.

Мідь має високу теплопровідність, тому з неї виготовляють тепловідвідні пристрої, теплообмінники, радіатори опалення, а також системи охолодження в комп'ютерній техніці (кулери, теплові трубки).

На основі пластичного золотисто-рожевого металу створюються багато сплавів, сфера застосування яких величезна, починаючи від простих прикрас і сувенірів, до деталей високотехнічних приладів. Два найбільш відомих: бронза і латунь. У них входять олово, цинк, можуть входити нікель, вісмут і інші елементи. Продам лом кольорових металів, в тому числі і сплавів за оптимальною вартістю.

Мідні сплави мають низький коефіцієнт тертя ковзання, тому відрізняються високою зносостійкістю. В ряд їх переваг слід додати низьку схильність корозій в агресивних середовищах, що розширює сферу їх застосування.

Вартість міді на світовому ринку досить висока, і в певних ситуаціях економічно вигідніше закуповувати брухт цього кольорового металу, що обійдеться набагато дешевше, ніж первинний продукт, отриманий з руди.

Продам мідь лом оптом і в роздріб

Якщо у вас є непотрібний мотлох, що містить мідні деталі, його можна вигідно здати.

Ви можете продати лом міді та інших кольорових металів нашої компанії, ми дамо за неї гарну ціну. Ми організуємо вивезення брухту, а також демонтаж конструкцій при необхідності цього.