Продати металобрухт в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Продати металобрухт в Києві ви можете в пункті прийому компанії Metallic. Ми пропонуємо найвищі ціни на прийом кольорового і чорного металу за кілограм. Але все залежить від якості самого брухту. Наші фахівці зможуть оцінити конструкції за вимогами державних стандартів і озвучити розмір грошової винагороди. До того ж сортувати великі партії вам не доведеться, за вас це зроблять працівники нашої фірми. Це додатковий плюс і значна економія вашого часу.

Продати металобрухт ви можете на цілком легальних умовах. Ми надаємо нашим клієнтам повний пакет документів, що підтверджує законність угоди. Це прекрасна можливість для юридичних осіб отримати звітність, якщо необхідно утилізувати старі металоконструкції і обладнання. Також у нас є додаткові послуги з демонтажу металевих небезпечних конструкцій і їх транспортуванні на наш об'єкт, де відбувається зважування, сортування і розрахунок.

Продати металобрухт: ціна від чого залежить?

Продати металобрухт - це завжди максимально вигідно. В першу чергу ви рятуєтеся від непотрібного мотлоху, який може валятися у вас роками. Ви одним махом зможете звільнити балкон, комору і інші кімнати від металевих конструкцій, які нікому не потрібні, а викинути шкода. Для підприємств це ідеальний шанс прибрати старе обладнання, позбутися небезпечних металоконструкцій, які можуть стати причиною нещасного випадку на виробництві. А на вторговані з угоди фінанси, можна купити нові пристрої або ж вкласти гроші в щось інше.

Продати металобрухт можна звернувшись в компанію Metallic. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. Одне з наших переваг - найвища ціна за кілограм. Ми приймаємо і кольорові, і чорні види металу. Сортування відбувається на місці, тому ваше завдання тільки доставити вантаж в наш пункт прийому, або ви можете скористатися додатковою послугою транспортування металобрухту до нас на об'єкт.

Продати металобрухт у Києві - Metallic

Продати металобрухт в Києві - Metallic

Але продати металобрухт в Києві не завжди буває максимально вигідно для наших клієнтів. Вся справа в тому, що не завжди партія брухту буде коштувати так дорого, як хотілося б. Причин є кілька, і ми їх зараз перерахуємо:

  1. Зміна котирувань на світовому ринку. На цю причину ми ніяк не можемо вплинути. Все залежить від затребуваності певного виду металу, тому доводиться встановлювати відповідні ціни;
  2. Відповідність ГОСТу. Продати чорний металобрухт і вже тим більше кольоровий, якщо там велика кількість домішок, він має повністю покриту корозією поверхню, практичним нереально. Тому, чим довше ви тягнете з тим, щоб віддати своє вторсировину на переробку в пункт прийому, тим більше воно знецінюється через іржу. На наявність сторонніх домішок вплинути ви не можете, на жаль, тому довіртеся компетентної оцінки нашого фахівця;
  3. Сезонність. Цей фактор хоч і мінімально, але все ж впливає на прайс. Тому варто все ж заздалегідь промоніторити ситуацію, яка зараз панує на ринку вторинної сировини;
  4. Обсяг партії. Продати метал буде вигідно, якщо ви відразу привезете велика кількість брухту. Але це зовсім не означає, що потрібно збирати мотлох на балконі. Навіть якщо у вас є всього пара конструкцій, то ми рекомендуємо їх принести в наш пункт прийому.

У нас ви можете не тільки продати чорний метал, а також кольоровий брухт, а й замовити додаткові послуги. Це транспортування і демонтаж конструкцій. У нас працюють досвідчені фахівці, які зможуть швидко, а головне безпечно виконати завдання. Після того як вторсировину буде доставлено в пункт прийому, його відсортують, оцінять і зважать. Потім працівник відніме вартість додаткових послуг і оголосить розмір грошової винагороди.

Дізнатися про ціну на додаткові послуги ви можете у нашого менеджера за контактними номерами телефонів. Вони вказані на сайті нашої компанії. Ви зможете проконсультуватися і з інших технічних питань.

Як здати металобрухт в Києві і області?

Компанія Metallic приймає всі види металобрухту: чорний і кольоровий. Ми самостійно проведемо сортування і оцінимо якість партії металевих конструкцій. Актуальні прайси на всі види вторинної сировини ви можете дізнатися за телефонами. Наші пункти прийому знаходяться в Києві і області. Ви можете подивитися актуальні адреси та графік роботи у відповідному розділі сайту.