Професійний демонтаж металоконструкцій та обладнання

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

На сьогодні професійний демонтаж металоконструкцій та обладнання користується все більшим попитом серед київських організацій-забудовників і пересічних жителів, які зайняті проведенням ремонтних і будівельних робіт.

Дуже часто, перед тим як починати виконувати монтажні роботи на тому чи іншому об'єкті, слід провести розбір наявних на ньому металоконструкцій і устаткування, місце розташування якого заважає виконанню поставлених завдань. У такому випадку на допомогу здатна прийти компанія «Metallic», в якій працюють виключно висококваліфіковані і відповідальні працівники, які добре знають свою справу.

Професійний демонтаж металоконструкцій та обладнання - Metallic

Різка і демонтаж металоконструкцій - це те, в чому ми кращі!

Застосовувана відомим київським підприємством «Metallic» ефективна технологія демонтажу металоконструкцій дозволяє демонтувати навіть найскладніші і габаритні металеві конструкції в максимально короткі терміни. У розпорядженні наших працівників є найсучасніше оснащення і якісний інструмент. Крім цього у нас є справний вантажний автотранспорт, наявність якого робить можливим оперативне вивезення демонтованих металевих конструкцій. Акуратність і професіоналізм у процесі виконання цих робіт ми гарантуємо.

Таким чином, якщо вам потрібен демонтаж металоконструкцій за прийнятною ціною, обов'язково звертайтеся в нашу компанію. Щоб уточнити актуальну вартість демонтажу металоконструкцій за тонну, зателефонуйте нашим досвідченим консультантам за представленими в розділі «Контакти» номерами телефонів.