Пункт прийому алюмінію в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Брухт алюмінію — ціна

Шукаєте пункт прийому металобрухту алюмінію в Києві? Компанія «Metallic» буде ідеальним помічником для тих, кому потрібно утилізувати металеві вироби за вигідною ціною. Якщо у вас не вистачає вантажопіднімальних механізмів або людей, значить, наша організація вам просто необхідна. Кваліфіковані фахівці і якісне сучасне обладнання дозволить виконати демонтаж будь-якої конструкції в найкоротші терміни.

Переваги послуг фахівців

Роль металобрухту в нашому житті досить важко переоцінити. Значна половина всієї світової промисловості заснована на видобутку і експлуатації цієї сировини. Металевий брухт, по суті, являє собою відпрацьовані відходи виробництва або іншої діяльності, де є металеві частини. Велика кількість металу виникає на великих підприємствах, які з часом потребують необхідності утилізації відпрацьованої сировини. Деяким конструкціям необхідний демонтаж. Вартість такої послуги залежить від декількох факторів:

  • складність роботи;
  • тип конструкції;
  • строк виконання робіт;
  • кількість і різновид використовуваної техніки;
  • види виконуваних робіт;
  • наявність або відсутність поруч з об'єктом будь-яких споруд.

Сам процес демонтажу не такий вже і легкий, як здається на перший погляд. У його ході застосовується безліч маніпуляцій, пов'язаних з різкою, вантаженням і так далі. На кожному етапі потрібне застосування спеціального обладнання та техніки.

Пункт прийому алюмінію в Києві - Metallic

Пункт прийому металобрухту алюмінію в Києві | Metallic

Освіта брухту - це нормальний, звичайний процес на виробничих підприємствах. У зв'язку з цим щодня зростає кількість організацій, які займаються скупкою даної сировини. Тут важливо вибрати надійну компанію, яка якісно виконає всі роботи і оцінить сировину за реальною вартістю. Ціни на металобрухт сьогодні досить високі, тому маючи в наявності непотрібний лом, кожне підприємство, та й приватні особи, шукають можливість утилізувати сировину дорожче. На вартість металу впливає вага конструкції, габарити і «чистота» складу.

Прийом алюмінію в Києві: куди можна звернутися?

Вивіз брухту металу набуває останнім часом все більший попит. Однак вивезти непридатні для використання конструкції просто на вулицю або на звалище неправильно з точки зору рентабельності та екології. Навіщо забруднювати навколишнє середовище, якщо можна вигідно продати лом? Ціна алюмінію в пунктах прийому різна, проте, в будь-якому випадку ви нічого не втратите. Звернувшись в нашу компанію, ви зможете позбутися від непотрібного мотлоху без особливих зусиль і непогано при цьому заробити. Ми завжди гарантуємо своїм клієнтам:

  • професійне виконання всіх робіт;
  • вигідні ціни;
  • вивезення демонтованих конструкцій за допомогою спеціальної вантажопіднімальної техніки;
  • індивідуальний підхід.

Наша компанія пропонує кожному охочому здати брухт на найвигідніших умовах і отримати за це чималі кошти. У нашій організації працюють фахівці з багаторічним стажем, які виконають максимально швидко і якісно всі роботи, точно зважать сировину і здійснять оперативне вивезення відходів. Якщо ви хочете співпрацювати з чесною і надійною компанією, ми до ваших послуг. Позбавте себе від зайвих клопотів, довірте роботу професіоналам.

При виникненні будь-яких питань, ви можете звертатися до наших менеджерів. Вони нададуть вам детальну консультацію та ознайомлять з усіма актуальними розцінками.

Ми допоможемо вам перетворити свої відходи в доходи!