Пункти прийому металобрухту в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

На сьогоднішній день різні металеві вироби все активніше використовуються в багатьох промислових галузях і повсякденному побуті. Така тенденція, в першу чергу, пояснюється бездоганними технічними характеристиками і властивостями даних виробів, адже саме метал вважається одним з найміцніших і надійних матеріалів, сфера застосування якого з кожним днем ​​лише розширюється.

Однак слід сказати, що загальна кількість придатного для використання металу регулярно зменшується, тому єдиним виходом з ситуації, що склалася є вторинне використання представленого сировини. Таким чином, можна не тільки заощадити запаси чорної металопродукції в нашій країні, але і запустити в роботу спеціалізовані підприємства з обробки даних виробів. Для того щоб відправити металобрухт на переробку буде потрібно для початку зібрати необхідний обсяг брухту металовиробів. В такому випадку більшість людей користуються послугами таких організацій, як пункти прийому металобрухту в Києві.


Зараз у багатьох містах нашої країни організовуються подібні пункти, завдяки яким багато жителів усвідомлюють, що метал, що накопичився за кілька десятків років, зовсім не вважається непотрібним мотлохом. Він є цінним матеріалом, який може принести вам бажаний прибуток. Ціна на чорний металобрухт в пунктах прийому з кожним роком підвищується, тим самим, допомагаючи заробляти тим, у кого даної сировини більш ніж достатньо.

Що приймають в спеціалізованих пунктах?

У кожного з нас є будинки непотрібні старі побутові прилади або предмети інтер'єру, які вже давно вийшли з моди або зовсім не використовуються за своїм конкретним призначенням. Це можуть бути такі речі, як:

  • старі пральні або посудомийні машини;
  • непрацююча мікрохвильова піч;
  • садові інструменти, які вже кілька років припадають пилом в підсобці і покриваються іржею;
  • розібраний мотоцикл, який займає зайве вільне місце у вашому гаражі.

Прийом металобрухту, ціни якого на сьогоднішній день можуть приємно здивувати власників чорного металопрокату, допоможе вам швидко позбутися від непотрібних матеріалів, за допомогою яких можна з легкістю отримати непоганий прибуток. Навіть залишки металевих виробів, вкриті іржею, можуть стати додатковим джерелом вашого доходу. Саме тому варто добре подумати, перш ніж, викидати метал на звалища або в звичайні сміттєві контейнери.

Прийом чорного металобрухту дозволяє звичайним жителям міста заробити великі гроші за все за один день. Адже більшість людей навіть не мають на увазі, що у них в гаражі, підсобці, на задньому дворі або в комірчині знаходиться справжній «скарб», реальна вартість якого дозволяє отримати бажаний дохід в найкоротші терміни.

Що пропонує підприємство Metallic?

Наша компанія пропонує всім бажаючим скористатися відмінним торговим пропозицією - прийом брухту, ціна якого відрізняється граничною вигідністю, перш за все, для вас, як для власника цінного металу. Завдяки такому сировини спеціалізовані заводи і фабрики можуть з звичайного брухту алюмінію, чавуну або сталевого сплаву виготовити нові електроприлади або комплектуючі частини для сучасних моделей авто, мотоциклів і спецтехніки.

Наші ціни на прийом металобрухту - це вигідні пропозиції, за допомогою яких можна поповнити свій бюджет додатковим доходом. В результаті ви допомагаєте не тільки собі, при цьому заробляючи вселяє грошову суму, а й сприяєте активному розвитку вторинного виробництва, тим самим, поповнюючи загальна кількість чорної металопродукції в світі.