Куплю макулатуру дорого!

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 8,5 8,0
До 5т. 8,2 7,8
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 2,3 2,3

Зараз поширилося багато оголошень, наприклад, «Куплю макулатуру дорого». Це зрозуміло, адже у кожного з нас вдома є величезна кількість різних старих журналів і газет, які вже давно зачитані «до дірок», але все одно зберігаються на журнальному столику або в шафці. Нема чого зберігати непотрібні папери, якщо за них можна отримати хороші гроші. Такий варіант додаткового заробітку відмінно всім знайомий ще з самого дитинства. Зараз наша компанія пропонує своїм клієнтам: купити макулатуру за високою ціною.

Більшість підприємств, що спеціалізуються на вторинному виробництві, потребують регулярного поповнення сировини. Пункт прийому макулатури є тією самою організацією, яка займається збором і передачею різного паперового сміття для подальшої обробки.

Прийом макулатури: ціна за 1 кг паперового сміття


Багатьох цікавить досить популярне на сьогодні питання про те, скільки коштує макулатура. Як правило, конкретна вартість залежить від стану і якості принесеного паперу. Наприклад, картон цінується трохи вище, ніж звичайні газети або альбомні аркуші. Крім того, макулатура повинна бути попередньо пов'язана в акуратні стоси, за допомогою спеціальної мотузки або міцної нитки. Таким чином, сировину набагато простіше і легше транспортувати до місця її утилізації.

Макулатура, здати яку можна в найближчому пункті прийому, вважається, насправді, цінним продуктом, завдяки якому активно процвітає галузь вторинного виробництва паперових виробів. В результаті, можна значно заощадити на закупівлі матеріалів, застосовуючи вже використані товари, які неодноразово були в ужитку. Наш пункт прийому даних матеріалів завжди готовий купити у вас макулатуру за найвигіднішою ціною.